Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodatečná výbava


Carlosso

Recommended Posts

Ahoj, už jsem se na tohle jednou ptal ale to bylo v sekci 106.Nicméně naskytla se mi možnost koupit krásnou zachovalou 206 ale je to holo verze, tj. bez klimy atd...Chtěl bych ale auto s klimou a všechny 4 okna v elektrice.Je to stará 1998 nebo 99?Ani nevim ale jsou to ty první, moje otázka je zda-li tam ta možnost dodatečně to tam přidat je a jestli jo jak je to náročný?Jak jsem psal, mám možnost koupit po starším pánovi 206 která má najeto 46 tis a kupoval jí novou, navíc s tim moc nejezdil, spíš se o ní víc staral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okna jsou v poho.. musíš si sehnat zadní stahovačky, ovládání do středového panelu a natáhnout pár kabelů :) Pokud to chceš mít jak origo, tak ještě relé a blokovací tlačítko jako dětskou pojistku.

Klima za manual nebo automat? manual je docela v poho... panel, vsechny 3 motorky na klapky, čidlo a pak vše v motorovém prostoru..

PS: při ceně 206 a jejích množství bych se na to vy... a koupil výbavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělat jde v podstatě vše, ale rozumně jen tehdy když máš levný zdroj těch dílů a když si to umíš udělat sám, jinak to nemá smysl. Vhledem k tvému dotazu asi sám ne, takže to nemá smysl. Kup auto jaké ti vyhovuje a dodělávej drobnosti jako mlhovky, tempomat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 30? Pěkné, to ji chci taky a je mi jedno, jaký to má motor ... i dědovi by sloužila dobře a najel by s tím minimum.

Nicméně dodělávat klimu? To bych se do toho nepustil, mně stačí představa, že musí palubka ven a pak na mě bude koukat chobotnice kabelů ... já bych to dohromady nedal.

Na tvém místě bych si ujasnil priority, zda ti náhodou nestačí ten sociál nebo raději koupit vybavené auto. A pokud bys náhodou tu 206tku chtěl, můžeš ji vzít, někam uskladnit a dát značky do depozitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...