Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za 41. sraz P-C


Recommended Posts

Ahoj, pár hodin jsem doma ze srazu a přemýšlím, co mu vytknout.

Nenapadá mě vůbec nic, Scratch to měl vše na pohodu a výborně připravené. Já moc děkuji Scratchovi za organizaci (a výbornou volbu disciplín na olympiádu ;) ) a všem účastníkům za atmosféru, kterou vytvářeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také chci poděkovat za super sraz. Trochu jsem se bál, jak zapadnu, ale mé obavy byly naprosto zbytečné. Zjistil jsem, že jste parta super lidí a vážně jsem si to užil, škoda jen, že jsem musel na večer odjet :( Tak ještě jednou díky :) zelenáč Lovis :D

[upravil dne 17/8/14 09:39 od LovisML308]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme doma i se zastávkou v Polici nad Metují, kde jsme byli kouknout na veterány. Nádherný kousky. ;)

Za Zůzu a za sebe chci poděkovat za nádherný sraz na hezkém místě. Troufám si říct, že byl i lepší než 40. Počasí sice nevyšlo, ale jak vidno, tak nám to vůbec nevadilo a skvěle jsme se bavili. Sraz byl tak trochu jiný a o to víc zajímavější. Ještě jednou díky organizátorům, že se vše povedlo připravit do dokonalosti i přes tu smutnou událost. :potlesk:super

Je vidět, že \"Nejsme jen fórum\". Díky přátelé. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem doma od cca 14h, talké jsem odjížděl téměř mezi posledními a také nemám srazu co vytknout :) Počasí si na nás pěkně \"smlslo\" ale zase to nebylo nejhorší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem zatim v Trauci, domu teprve budu vyrazet. Nicmene z Buku jsme do Trauce dojeli v poradku nekdy kolem obeda :-)

Dekujeme oba za super sraz!

Fotky budu delat zitra a v utery, tak je sem pak dodam. Mam jich kolem 400, tak prosim o z(s?)trpeni, kdyz se zpozdim s dodanim :-) musim je probrat a nektere bude nutno upravit.

Jeste jednou, mockrat dekujeme, tesime se na dalsi setkani s Vami :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych rad púodekoval vsem ucastnikum za to, ze dorazili a doufam, ze jste si to uzili :)

RAD BYCH OSOBNE PODEKOVAL TADY, PROTOZE NA VYHLASENI MI TO UPLNE VYPADLO :(

Radce S. - za organizaci squashove discipliny a dovoz vina

Radku Hurvajzovi - za podporu v tezkych dobach, konzultace a v neposledni rade za pomoc pri registraci a za pomoc s disciplinou hever, snad uz mas zebro zase v poradku :D, jo a taky za nakladu darecku pro ucastniky zajezdu

Petovi - za pomoc pri registracich, za tisk a narezani stravenek a konzumaku :), a za pomoc s disciplinou japonske hulky :) a napovedu pri vyhlaseni, protoze z tech cen jsem byl lehce zmaten :D

Minimaxovi - za pomoc pri vyhlaseni, organizaci a za vedeni nejnebezpecnejsi discipliny - strelby :)

Pepitovi s Vosou - za vedeni souteze s pneumatikou a poctive mereni vykonu :D

MotoMoto a Melman- za pomoc s privezenim a odvezenim predvadecek, za pomoc s odnosy veci celkove, tech presunu bylo opravdu hodne, taky za pomoc se soutezi rezani tramku tupou pilou (doted fakt nechapu tech 22 vterin :D)

Stibtovi - za pomoc s disciplinou softball

Schreekovi - za pomoc s organizaci, dovozem a odvozem darecku, aut apod.

a vsem, kteri proste prispeli k lepsi organizaci, MOC A MOC DEKUJU :), hlasilo ve vas na pomoc hodne a ja si toho vazim :)

v sobotu dopo jsme jeste cekali lehce na nektere ucastniky a taky na lepsi pocasi.......

Snad se vam libila i prezentace RZS, byla to nahrada za Snezku, ale uprimne si myslim, ze mela opravdu smysl, a nejen ja se neco noveho priucil a dozvedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchovi i dalším organizátorům děkuji za povedený sraz, především pak za super předváděčky, které jsme si s předsedou užili na maximum,

Jen mě mrzí, že jsem se zdržel jen během soboty.. příště to napravím

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...