Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za 41. sraz P-C


Recommended Posts

Co říci na závěr, přátelé kamarádi, jsem a nejen já, moc rád, že jsem vás všechny viděl a musím se přiznat že už teď se mi po některých stýská. I trochu jiné pojetí srazu mě hodně vyhovovalo, bylo více času na povídání a velký dík patří Scratchovi za to že to nejen vše zvládl, ale i ustál. škoda, že nebylo víc lidí, ale i tak už teď se těším na další.

Poděkování patří nejen organizátorům, ale vám všem, protože bez vás by byl sraz asi méně náročný, ale také méně zábavný a přijemný. Takže všem velké díky a za nějaký čas, někde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně bych taky rád poděkoval za skvělý sraz, který svým programem byl přesně to co se nám líbí. jako vždy se sešla skvělá parta lidí a to je to hlavní co dělá sraz srazem. restaurace byla super i obsluha stále příjemná. horší to bylo s počasím, to bylo opravdu děs, na druhou stranu jsme podle mě díky tomu byli více semknutí a tím pádem jsem poznal více lidí. horší je že se nemůžu dospat, protože těch 6 hodin spánku za celý víkend bylo fakt málo.

LIDI BYLO NÁM S VÁMI FAJN a těšíme se na další sraz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem se dostal na velké PC, nic mě netlačí a tak si přidám svou do mlýna i já.

Scratchi a pomocníci, zorganizovali jste a dotáhli do konce skvělý sraz. I přes nepřízeň počasí a malé org.problémy (Sněžka) se tento sraz dle mě VELMI VYDAŘIL a sešla se na něm skvělá parta úžasných lidí. Atmosféra po celý čas byla VÝTEČNÁ a prostředí restaurace PŘÍVĚTIVÉ, full servis v restauraci 1+ :super olympiáda - PARÁDA :potlesk

Moc jsem se bavil a užil si to naplno :-) těším se na další povedený sraz :papa

P.S.: Scratchi: děkuji za model, má už své čestné místo :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...