Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aut. sklápanie spätných zrkadiel


strycek2

Recommended Posts

jo no skoro staci, ale pres diody aby se to nehadalo a ovladac zrcatek napojit na trvalych 12V - podle tohoto schematu sice ovladac zrcatek a zrcatka jsou aktivni porad ale kdo by pri zamcenem aute delal neco se zrcatkama

ja to mam skoro podobne jen tam mam 2 rele a casovy obvod - ale zaboha ti nereknu zapojeni protoze sem ho nekde stratil a musel bych to rozebrat a nakreslit to znovu :P

takhle ten prvni system je jednoduchej otazka zda nejsou kabely na zrcatka do dveri propojene i s elektrickyma oknama - chury tvrdi ze ne :D

jinac cele vlakno zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, myslel som si, že tam bude treba dotiahnuť 12V, lebo zrkátka sú cez spínačku, takže po vytiahnutí kľúča bez \"šťavy\"...každopádne dík za info, potvrdilo sa, že tak ako som to chcel spraviť to ide...chcem podobným spôsobom (viac menej rovnakým) spraviť aj automatické doťahovanie okien :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tuto krabičku někdo montoval? Také jsem o tom přemýšlel, ale trošku jinak. Zajímalo by mě jestli tahle krabička dokáže poznat, zda je okno zavřené (senzor, proudový odběr), aby motor nejel v koncové poloze třeba 5s (jako když někdo natvrdo drží čudlík).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze to bylo na vypinac \"A\" na ridicovo okno kde je automatika tam se to myslim delalo pres relatka

ono by to slo i pres casove rele - tak jak mam udelany ja to sklapeni zrcatek

jenze ta profi automatika ma hlidani zateze na motorku - jakmile okno dojede do koncove polohy zvyseny odpor automatiku odpoji a zacne zavirat dalsi okno :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v technickom riešení by som problém nevidel, skôr na to treba kopu času aby som rozhodil dvere, omrkol čo kde je a jak to funguje, zohnal diely a porobil to...a keďže auto je v provoze denne, tak je to nateraz nereálne...musím najprv poriešiť druhé auto na dlhodobú prevádzku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...