Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3Runovo flame, aneb nevidím do toho, ale kecám do toho...


3Run

Recommended Posts

Roční náklady na provoz domény CZ a webhostingu jsou cca 2153,- to vám zaplatí 6 lidí a ten zbytek je na provoz Vás :)

Těch 197 tis na transparentním účtu Vám zajistí provoz webu (fóra) na 91 let tak nevím proč se točí diskuze kolem nákladů na webhsoting a doménu..

Nicméně tohle vlákno je o děkování Badisakovi a i já se přidávám a chci poděkovat.. Vždy jedná profesionálně, nabídne nejlepší řešení za rozumnou cenu a kvalitu.. Vrácení dílů není problém takže díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roční náklady na provoz domény CZ a webhostingu jsou cca 2153,- to vám zaplatí 6 lidí a ten zbytek je na provoz Vás :)

Těch 197 tis na transparentním účtu Vám zajistí provoz webu (fóra) na 91 let tak nevím proč se točí diskuze kolem nákladů na webhsoting a doménu..

Vidím, že do toho velmi vidíš ... a co třeba ceny do soutěží na srazy ? A podobné věci ? Platba administrátorovi webu/serveru atd atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto - toto je vec, ktorú som už inde spomínal, a podľa môjho by sa mala oddeliť ...

Veľa ľudí sa tu oháňa tým, že na chod fóra potrebujú peniaze, OK, to nikto nikomu nebere :) Tak vyčlente menšiu sumu členského, ktorá bude naozaj potrebná na chod fóra alebo rozdelte náklady, ktoré sú na chod klubu potrebné od tých, ktoré neovplivňujú fungovanie fóra ...

Ako bolo spomenuté, ak by teraz klub mal \"krachnúť\" alebo prestať ísť, tak finančne podporím ako ja, tak aj kopa ďalších ... Ale keď je na účte skoro 200 litrov a kričí sa, ako treba podporiť klub ? Je jasné, že náklady za \"provoz\" fóra, nie sú len webhosting ... O tom žiadna ... Ale určite nie sú ani zdaleka také, ako sa vyberá ...

Potom napíšeš, že čo darčeky na zrazy, ich podpora, a neviem čo ... Toto je ale úplný nezmysel ... Drvivá väčšina ľudí na zrazy nechodí, prečo by teda z ich príspevku mali byť dotované zrazy pre pár \"vyvolených\" ? - o tých vyvolených píšem naozaj v úvodzovkách a treba to brať s velkou rezervou !!!

Rozdelte členstvo, kľudne na 2 skupiny. Jedna bude zakladne riadne členstvo, kde človek prispeje napr 50 či 100 Kč na chod fora za rok, a dostane všetky výhody, ako má teraz s tým rozdielom, že na zraze bude braný ako bežný člen ... A urobte druhý level, kde poplatok ponecháte, a týto ľudia budú mať aj kopu výhod na zrazoch, dostanú vianočný darček, atď atď ...

Je to môj osobný názor ...

Mám služobné auto, peugeota už nemáme ani len v rodine, zasadné veci tu neriešim, dieli zo zľavou nenakupujem a keď tak, tak si vybavím väčšiu ... Jediné, čo viem podporiť, je chod fóra, ale na to 400 kč dávať proste nebudem. A nie preto, že by som bol žgrloš, to absolútne nie a každý kto ma pozná, to vie ... Avšak je viac organizácií, ktoré môj dobrovoľný príspevok potrebujú viac ...

X krát za rok prispievam väčšiu sumu ako je členské, psiemu útulku - proste vybehneme, nakúpime pár mechov krmiva pre psov, zozbierame po známych staré koberce, matrace, a darujeme im to ... Určite sa tam moje peniaze užijú lepšie, ako aby stáli na transparentnom účte a prípadne sa použili na nákup niečoho, čo nijak nesúvisí s chodom fóra ...

PS: Ak máte prístup k účtovníctvu, prečo neurobíte porovnanie ? Zrátajte, koľko sa min. rok vybralo na členskom a zároveň doplnte, koľko sa reálne zaplatilo za chod fóra - tj webhosting, administrator, nejaky HW či SW ...

PSS: Súhlasím s Marcelom - takýto nátlak aký bol v tomto vlákne na členstvo beriem veľmi negatívne ... Nie, aby sa tu pochválila pozitívna téma ...

[Edited on 15/8/14 13:48 by Lubk0]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pecte na to, lidi dneska delaj zadarmo, casu maji, ze nevedi co s nim, tak se bavi aspon resenim klubu, srazy se poradaj samy (dyt sraz ma rucicky a nozicky), web/forum se tvori a servisuje samo a vedeni jenom chlasta z nasich prachu....

asi taky prestanu platit :myslim

OMG, tenhle thread jsem nemel ani videt...

3Run se dobrovolne hlasi, ze zdarma bude delat admina? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dárečky.. k tomu se nemá cenu vyjadřovat..

Buďto děláte tohle fórum pro \"lásku\" k těmhle autům a baví vás to k tomu nepotřebujete mít žádný mega příspěvky a nebo na tom prostě chcete vydělat.. Celou dobu nechápu princip peugeot-club to je jako firma s.r.o. ? a co produkujete kromě kartiček nebo co to je..

Nebudu dělat žádnýho admina ale co potřebuje dělat admin ? stáhnout free cms a nahodit ho.. něco poupravit a pak co.. server taky nechápu na co by byl potřeba když je webhosting..

Edit: aha občanské sdružení.. stejně mi to přijde jako nadsázka

[upravil dne 15/8/14 14:12 od 3Run]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ti ,,členové\" spíš nečleni tady plivou na příspěvky? nikdo je k tomu snad nenutí a registrovali se snad dobrovolně né. Mě taky nikdo nenutí hulit krabičku denně a přesto kouřím, na fórum rád dám těch ,,móc peněz\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze to asi brzo LOCKnu jelikoz nekdo si asi spletl vlakna - diskuze o tom \"za kolik to delame\" (ANO, opravdu z toho my ve vedeni mame neskutecne penize, ja napriklad nedavno dostavel za penize klubu baracek u plaze v Portugalsku ;) ;) ) patri jinam, sem ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3run:

Když do toho nevidíš tak prosím laskavě drž hubu...

Hosting za dva litry s doménou nám opravdu při 40 tisících členech nestačí.

Aktuálně je roční platba za VPS kolem 9200Kč (letos se platilo 50%, protože jsem uhnal slevu jako akcionář...)

Dále se platí 4 domény: cz, sk, com a eu... to jsme přibližně na 1200 rok

A jako poslední se platí 2 tisíce měsíčně správci, který se o VPS stará a řeší problémy dané se systémem, nikoliv s forem jako takovým... to jest 24 tisíc

Suma sumárům je to cca 35 tisíc ročně jen za to, že vůbec forum běží.

Nově se bude platit licenční poplatek cca 1500/rok společnosti od které bude systém fóra.

PS: Že aktuálně máme 200 tisíc na účtu vůbec nic neznamená... nasazení nového fora se počítá kolem 50-60 tisíc, kydbych si měl počítat schreekovi a své hodiny, které systému věnujeme, tak jsme klidně na 100-150 tisících...

Je nutné obnovit mnoho věcí v eshopu, přípravuje se dlouhodobý plán, ale to vše, až bude nové forum a budeme vědět s jakýma prostředkama můžeme operovat...

ámen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy už jsi tak aktivní a prolejzáš transparenťák, tak se taky podívej co tam chodí za platby... Aktuálně je tam od členů 30 tisíc na sraz, které tento víkend zmizí.. suma sumárům najednou už tam je jen 160...

Rok se nekupovalo nic krom samolepek do eshopu... je tam cca 40-45 tisíc v obratu eshopu.. bum jsme na 110 tisících...

Mám dál pokračovat? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak kdyz to nekdo doted nepochopil a potrebuje to vysvetlit proc ne. Jen to prece jde udelat mene ignorantsky, nez \"nevim, nac to vybirate, podle me se na tom jen chcete nakapsovat\" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si pár jedinců myslí, že je to pro vedení vejvar... přál bych jim pár týdnů na klubu zažít.. například dělat kartičky nebo eshop...

Ačkoliv se to nezdá, průměrně trávím 5-6 hodin týdně v rámci eshopu, jezdím na poštu i jen kvuli eshopu, StibTo na tom bude obdobně že?

PS: za ten rok ve vedení jsem stále v červených číslech... ačkoliv se to nezdá.. 2-3x týdně na poštu 2,5km.. to jest v průměru 12km/týden.. krát 50... 600km*3 Kč... bum 1800Kč v mínusu, ale tyhle peníze mě tak nežerou jako například aktuálně 3Run... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, klid ....

Jednou za uherák se tu prostě musí objevit někdo, kdo ví sice ho*no, ale o to větší má pravdu a potřebu všem dokázat, že to jeho ho*no je to nejdůležitější. Nenechte se takovými rozházet - prostě byli, jsou a budou :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru jako příspěvek klubu :) mohl bych zaplatit členský i za lidi v rodině co používají kartičku a pak chtít 3x tejdně proplatit 5km... ale není to takle jednoduší? ;)

Dělám pro klub víc než bych musel v rámci své pozice, snažím se zjednodušit a zautomatizovat hromadu věcí, které se dělali dříve ručně, stálo mě to desítky až stovky hodin času, nesčetně nervů, když něco šlo a pak zase nešlo... někdo nad tím kroutí hlavou, někdo si myslí, že jsem blbej, ba dokonce debil... ale dělám to kvůli lidem na klubu, lidem, kteří pro mě jsou oporou v mnoha situacích, lidé, kteří mi pomohou, když mi upadne kolo na druhé straně republiky, prostě to dělám z lásky ke klubu i lidem v něm a o to víc mě pak dokáže naštvat, když přijde 3Run a jemu podobní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...