Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam v Praze na ryby? (cerstve :-) )


Vvitty

Recommended Posts

Mate nejaky tip kam v Praze na ryby? Myslim teda uz ulovene, s prutem u vody fakt sedet nechci. A mrazeny produkt z hypermarketu taky ne :-)

Par mist na Vysocine nebo v Jiznich Cechach znam, ale to je tak na gril na chalupe ale ne kdyz clovek dostane chut tady ve meste.

Takze hledam neco s rozumnou nabidkou cerstvych kousku nekde bliz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypada dobre, dik. Asi si udelam vylet do Lahovic pro nejake pstruhy. Ale dalsim tipum se nebranim :-)

O Makru vim, obcas jsem tam bral lososy ale uz jsem tam dlouho nebyl, je to tam vzdycky na dlouho.

[upravil dne 15.8.14 14:01 od Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď v létě ne. Já kupuji většinou jen tam, nerad se patlám s kostma, takže preferujeme mořské. A v makru mají chlazené čerstvé. Ještě si pamatuju seefood v palladiu, ale tam v podstatě nechodím (draho).

Sladkovodní úlovky občas dostávám od kamarádů rybářů, co chytají ale nejedí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filety byly teď v akci 310Kč/kg, jsem kupoval. Jinak bývá tak 370. Já celého nekupuju, raději zajedu častěji, než bych mrazil... A hlavně nežijem jen na lososech, obvykle vybíráme z akcí nebo ze sezónních druhů. Případně koupíme, na co je chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...