Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 mi16


atsor

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

no chybí mu jediné , šikovný člověk, co ho svrbí zdravé ruce,má hafo času a trocha pěněz tuhle krásu udržovat v chodu .

Řešit nedokonalé technické prvky ,které vychází z konstrukce ,kde se na důležitých prvcích šetřilo ,udělat pár předělávek ,co byly v roce 90 nemyslitelné a hlavně - musí mít trpělivost .

dost mě pobavilo - cituji: vyndán kardan z vozu na výměnu ložiska.

Když pominu ,že jsem někde v polích 3 hodiny, skoro bez nářadí,s 1ním heverem doloval kardan ven - 8 šřoubů plus 2 šrouby ložisko ,a byly řádně seklý závity ,očesané hlavy šroubů....tak ložisko 6006 , za cca 60korun,jsem vsadil do původní kulisy narychlo u známého v paneláku v komoře na pidi svěráku s kladivem za cca 30 minut,a ještě vystředil......tak si o inzerátu myslím své .

Asi Bechtěrev - kostnatění páteře nebo reuma ....:myslim

tohle auto je vyloženě o údržbě ,kdo pod tím sem tam neleží ,nejezdí ...to vidíš sám ,co píšou

Capy , Biff ....tam se podívej ,o čem to auto je ....Já zatím měl krom palubovky a motoru kvůli rozvodovce venku vše....

pošlu ti jeden zábavný link , kde je 4x4 building in progress

Nedej na to ,že je to nespolehlivé auto .pokud vyvaříš shnilou podlahu ,poopravíš si staré drátky v el., postaráš o podvozek,dáš tam aspoň 5té kolečka z Td do převodovky a naučíš to jezdit pod 8L/100...budeš jen spokojen .

[upravil dne 26/8/14 19:19 od myšut]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 let později...

Obnovím staré téma.

V ATD prodává náhradu uložení kardanu z jiného modelu. Já tam mám ted uložení z mercedesu které se musí podkládat. 

To co prodává on je velmi nápadné ložisku z Renaultu kangoo 4x4  https://www.autodily-pema.cz/autodily/renault/kangoo/1.9-dci-4x4-kc0v-59kw/pohon-napravy/podelna-hridel?productId=5725452&sort=availability

nezkoušel to uložení z kangoo někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...