Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba na oddieho - "regulator" kurenia - koliesko


durino81

Recommended Posts

Mam jednu prosbu na oddieho:

Nakolko citam, ze si dost zasobeny ND na 205/309, hlavne mensie kusky, co sa zmestia do zasuvky :D - nemas nahodou jeden (pripadne dva) nahradne regulatory (kolieska) kurenia na 309, novy model? Nemozem to nikde zohnat...:myslim Ak nemas, nevadi, nejako to prezijem...:D A budem potom asi musiet pristupit k oprave mojho stareho zlomeneho regulatora - asi natavenim ohnuteho pliesku do tvaru pismena D do toho priesvitneho plastu. Alebo tak nejak. Ak to mas, mohol by som ta poprosit poslat mi to na dobierku na SK, ak by ta to moc neobtazovalo?...

Dik za hocijaku odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd:

Som z BA. Kadial chodis cez SK a kedy? Aj keby to bolo trosku dalej od BA, by to mozno slo... Zalezi na konkretnom dni a hodine. A dik za snahu.

Dobre vediet, ze Oddie nerobi dobierky. Ked nad tym tak premyslam, asi by sa pri tom zblaznil, kebyze chce kazdy nieco na dobierku, to je fakt.:myslim Tak potom nic, Oddie.:D

Ale keby si take nieco mal, bol by som rad, lebo tu sa to neda zohnat (kde som sa zatial pytal) a zas az tolko casu a penazi nemam, aby som prejazdil cele zapadne Slovensko a hladal vrakace, kde nie je ani zarucene, ci to maju a ci mi to samostatne daju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nějaká kolečka mám. Jinak čas od času něco na dobírku pošlu, ale málokdy a takovéhle drobnosti fakt ne... A pokud chcete něco takového konkrétně ode mě, zkuste mi prosím raději napsat mail, U2U nebo zavolat, místo zakládání nových příspěvků, nepatří to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc, chlapi.

ferorista: Napisal som Ti mail ohladne toho kontaktu.

Medvěd: Pockam, co mi napise ferorista, skusim najskor skontaktovat toho cloveka z BA, a uvidim, ci uspejem. Ak nie, dam vediet (mail, tel.) a poprosil by som Ta, zeby si mi to koliesko doniesol od Oddieho. Trasa v BA uplne vyhovuje - staci povedat termin tvojej jazdy (datum, cas). Dufam, ze nebudem vtedy niekde na sluzobke mimo BA...

Vsetky dalsie info uz poslem mailom, resp. vas budem kontaktovat telefonicky (Oddie, Medvěd).

A este raz dik za ochotu.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ferorista

durino vonku sa poriadne schladilo tak otoc tim kolieskom,

Kolieskom mam uz otocene naplno (teply vzduch). :D Predtym som to riesil tak, ze som vyberal susedne z ovladania ventilatora, nastavil teplotu a vratil ho spat do ventilatora. Dost nepohodlne.:myslim Teraz je uz vsetko ok.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...