Jump to content
  • Current Donation Goals

rozmístění repra..

ccatar

Recommended Posts

to musíš napsat přesně konkrétní repro:

obecně:

dopředu: kompo - středobas do dveří, vejškáč palubka/trojuhelník zrcátek

dozadu: - plato - kompo/koax/ovál případně basové nebo subwoofer freeair

- kufr - zesíky a subwoofer

umístění - montáž: - basáky kamkoliv, na zadním platu do středu

- středobas na zadním platu do krajů - stereo

- víškáče směrovat na uši posluchače a uplně nejvíc na kraj

:roker

Původně zaslal: ccatar

hmm, přes radio to asi nebude moc good, že?? :myslim

pokud nechceš, aby ti po čase pukla hlava, tak stačí klidně jenom kvalitní radio a 4x repro...já jsem spokojenej s tím, co mám...snad jen kdybych předek vyměnil za kompa a trochu to vytlumil tak to bude 100%

to pukání hlavy neboli řev je závislé na volume ne na kvalitě a počtu repráků, nechápu proč si nekdo myslí že když má SW tak mu to řvě, SW se dá poslouchat i na málo.

Spoustě lidí repro na rádio stačí, jen si pak někde nesmíš poslechnout +SW pak najednou zjistíš že ti neco chybý a určité věci nehraje a to při stejných hlasitostech:mrk

Původně zaslal: mk405

to pukání hlavy neboli řev je závislé na volume ne na kvalitě a počtu repráků, nechápu proč si nekdo myslí že když má SW tak mu to řvě, SW se dá poslouchat i na málo.

Spoustě lidí repro na rádio stačí, jen si pak někde nesmíš poslechnout +SW pak najednou zjistíš že ti neco chybý a určité věci nehraje a to při stejných hlasitostech:mrk

právě, že jsem měl možnost to porovnat a výsledek? když jsem seděl u kámoše v autě, tak to bylo čistější díky kompu vepředu, ale ta tuba co měl v kufru způsobovala akorát vybrace zadního nárazníku:o:D a když to ztlumil tak to bylo stejný, jak u mě v autě...btw nejeden člověk si u mě myslel, že mám tubu, když jsem tomu dal čočku...:D

Původně zaslal: Tommy306

právě, že jsem měl možnost to porovnat a výsledek? když jsem seděl u kámoše v autě, tak to bylo čistější díky kompu vepředu, ale ta tuba co měl v kufru způsobovala akorát vybrace zadního nárazníku:o:D a když to ztlumil tak to bylo stejný, jak u mě v autě...btw nejeden člověk si u mě myslel, že mám tubu, když jsem tomu dal čočku...:D

předpoklad je ale nějaký kvalitní SW, ne nějaká umrumlaná tuba, i špatným SW můžeš zmrvyt celou sestavu. Záleží taky na hodně věcech umístění, kvalita montáže, kabelá, typ auta, atd... vše hodně ovlivní výsledek :roker

no, vpodstatě jako nejednodušší výhybka ale většinou pro vškáče u koax. repro, ale nic moc, taky to nemůže být jakýkoliv ale o určité hodnotě.

Jenže narozdíl od těchto pasivnch výhybek je na zasíku aktivní výhybka a to je zvukově jinde :mrk