Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péžo 306 break 2.0 hdi


radyn91

Recommended Posts

Prosím tě sundej ty čtvercový bastl světla nebo podložku s názvem peugeot klubu... Takhle si všichni ostatní budou myslet, že jsme banda tuzérů bez špetky vkusu. Jako opravdu nechápu na předku vozu, kde je všechno kulaté bez ostrých hran, jak jsi mohl vyprsknout ty obdélníkové hnusy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak? Celkem normálně  :D  :D  Nepotřebuju aby se to líbilo ostatním :) Potřebuju, aby to plnilo účel, svůj úkol. A ten to plní. Prostě se mi po tmě špatně jezdí, máme tu moc divočáků a srnců a potřebuju je vidět dřív, než na poslední chvíli. Taky se mi nelíbí některé úpravy, kteří ostatní provádějí svým mazlíkům. Některý jsou hodně povedený, některý méně. Ale proč bych měl proboha vyhlašovat, at sundají znaky P-C? Každej máme svůj styl. Svoji představu, jak se nám naše lvíče líbí. Je jasný, že každou věc někdo pohaní. Ale jsou i takoví, co to pochválí. Takže bych tímto ukončil debatu o hranatejch dálkách. Až mě omrzí, tak dám třeba kulatý :):super  Aby to sedělo k předku bez ostrých hran :super

Upraveno uživatelem radyn91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

O víkendu proběhly drobné "opravy" těch největších odřenin a loupajícího se laku. Hlavně linka nad čelním sklem a kolem okýnka v kufru, To nekdo předemnou zřejmě "odborně" měnil a někudy se dostávala voda pod lak. Je to dělaný štetcem, metlu sem si nechal namícht, stříkat se mi to nechtělo, to bude až celolak :) Třeba jednou někdy :D Taky jsem dnes spozoral klepání na volnoběh, nejvíc to jde slyšet u pravého předního kola, jakoby od rozvodů, Tipuju to na řemenici :myslim

post-47427-0-72293000-1441041214_thumb.j

post-47427-0-68279600-1441041269_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Trocha oživení :) Při odtahu otcova vozu se škublo lano a vyrazilo mi naštěstí jen pravou krytku mlhovky, což byl spouštěcí impulz k dodělání žárovky :) Taky proběhla výměna střední části výfuku, protože ta, co tam byla, se u středního držáku rozlomila. Dále proběhla výměna klepací řemenice, dále oleje + filtry, obě horní uložení motoru. A chystáme se na zimu :)

post-47427-0-14978200-1446306701_thumb.j

post-47427-0-46639400-1446306759_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Aby Pugynek neřekl, že nic nedostane od ježíška, tak se mi povedlo sehnat originál kola ze 405 Mi16 :) Ve chvalitebným stavu, jen to bude chtít novou obuv, podle toho, co se mi povede dostat do velkýho TP :) 15" se běžně dávaly na kombiky, tak by to snad neměl být moc velký problém :) Dále dostane sněhový řetězy a malej hasičák :) :)

post-47427-0-53025800-1450614086_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Po delší době nic nedělání proběla výměna hlavice řadící páky, Byl to boj hlavně s tou bílou plastovou vložkou, ale vše se povedlo a šajtra ze 406 tam sedí parádně :) Dál proběhlo nazutí gum na kola a vyzkoušení na autě před sezonou, a sedí tam parádně, je to uplně jinej vůz :) A taky probíhá kompletní výměna žárovek za ledky, co se jen vyměnit dá :)

post-47427-0-04456500-1457271599_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...