Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péžo 306 break 2.0 hdi


radyn91

Recommended Posts

Tak o volném času mezi svátky došlo i na světla. Při vyndávání sem byl dost rozčarovanej, dva šrouby byly ukroucený a všude nasranej gumovej tmel... No Popral sem se s tím řekl bych na výbornou :) Levý světlo dostalo zřejmě někdy pecku, protože je povařený. Už jen zbývá rozleštit vnějšek světel, ale to až se mi bude chtít :D

post-47427-0-98146300-1419865245_thumb.j

post-47427-0-75730600-1419865335_thumb.j

post-47427-0-72921600-1419865555_thumb.j

post-47427-0-41025900-1419865722_thumb.j

post-47427-0-39196400-1419865857_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Z auta se linou skřípavý zvuky. Pouze na volnoběh. takže sem to včera procházel a naštěstí to dělá vejfuk hned za svody, byla povolená spona. Takže jezdíme dál a čekáme na léto :) Ještě opravit trubku klimy, pořešit brzdy a nějaký ty blbinky na přední nápravě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

A protože se jaro kvapem blíží, tak bude výměna převodový sračky (předpokládám, že spíš než olej tam bude nějaká hmota) za TOTAL transmission 75W-80, Dál bude výměna kotoučů i desek na brzdách. Ale to až mi šamani sundají sádru z ruky, abych se podíval, co tam je za třmeny.  Amen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem před časem ten samý problém, nešla mi dát dvojka za studena. Teda šla, ale s větší silou. Po výměně převodového oleje se to rapidně změnilo. Loni po výměně spojky a opět novém oleji se chod páky znovu zlepšil. Tudíž nevěřím nějakým celoživotním náplním v čemkoliv. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dnes konečně vyměněn olej v převodovce, vyteklo mi 1,8 litru, tolik jsem nalil nového. Potom výměna předních mlhovek, viz foto a nárazník prokoukl jak blázen :) Pak jsem chtěl zaslepit podtlak na EGRu ale nebyl jsem si jistej, jestli to fakt EGR je :D FOtky budou, jak to umyju :D

post-47427-0-90013000-1428073409_thumb.j

Upraveno uživatelem radyn91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...