Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Péžo 306 break 2.0 hdi


radyn91

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Ahoj ahoj :) Máme venku krásné jaro, takže přišlo na řadu par věci. Klasicky olej, filtry. Nově se musem vyriznout závit ve vaně, starý šroub uz se nedal dotáhnout. Dále se nahodily zrepasovane trmeny, nova brzdova kapalina, nove Bremba dopředu, dozadu textary + desky Textar. Mame najeto 247tkm a stale to hezky naskakuje :) Kdyby chtel nekdo trmeny lucas v plne funkcnim stavu, 4 nezvlnene kotouce brembo max s najezdem 15tkm, at se ozve, jsou k prodeji :) a ceka nas dalsi STK :/

IMG_20180421_091500.jpg

IMG_20180421_092800.jpg

IMG_20180421_104707.jpg

IMG_20180421_170840.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká práce ... Bohužel já mám od podzimu nové přední brzdy. Ale měl bych zájem o zadni kotouče. Desky mám. 

Dneska jsem dával letní a kotouče mají hloubkovou korozi... to je na vyhazov z STK. 

Jenom nechápu co děláte s tou vanou ... u mě se olej měnil více než 20x a zavit se nikdy neřešil... při cca 5. Výměně dávám nový šroub a podložku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 2 roky později...

Dlouho předlouho sem nic nedal, no tak dávám na vědomí, že jsme pořád spolu a pořád to funguje jak má. Na jaře sem řešil že motor točil ale nechytnul. A když chytnul tak se to hádalo a kuckalo. No nakonec byla závada v čidle klikové hřídele, při tom se vyměnilo i na vačce a od té doby klid. Jinak proběhla výměna oleje, desek, kotoučů, měnila se obě ramena, lanovody... Prostě takový ty běžný spotřební věci. Je to auto do nepohody, na denní ježdění, na ryby i do práce, taky to podle toho vypadá 😁 jo a přezouvání už jde mimo mě 😁

IMG_20200529_154416.jpg

IMG_20210424_113218.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak se objevila po 7 letech závada která mě pěkně vypekla, že auto přestalo úplně jet. Z motoru šly zvuky jak z traktoru, nepravidelný chod, vydržel vrčet tak 5 sekund a pak chcípl. Zpusobilo to vysokotlaké čidlo nafty.  Ještě připadal v úvahu ventil na čerpadle, stopventil nebo samotné čerpadlo ale to se nepotvrdilo. Jinak čerstvá STK na další 2 roky tak můžeme směle polykat další kilometry. Aktuálně najeto přes 300tkm 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...