Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Printuv Peugeot 406 kombi 3.0 V6 TS6


Print

Recommended Posts

No zachoval celkem je ale pár vad má je to přece jenom 12let starý :-) ale po tom co jsem to minulou sobotu s kamarádem a mladou rozlestil už je to super ještě polakovat přes zimu pár věci a budu spokojenej :-) A ano používám meguiars :-) Jinak na fotce je to ještě pretahnuty asi 2x detailerem ten taky pomůže pro takovej pěknej lesk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak ještě přidám nějaký foto z Lysé nad Labem. Jinak aktuálně mám u calounika půlku interiéru (sloupky,stropnice,boční sloupky kufru, plato s roletkou a stinitka. Všechno bídě v černé kozence a clonitka budou po hřbetu obsite modrou nití která je i na sedackach a tapecirach. A ještě musím nalakovat krytysvetel ve stropncici madla ve stropnici a pruduchy v bočních listach kufru do černé lesklé. A o víkendu konečně prezuju na zimní pneu a dopředu nahod im zpět pomocné pruzinky aby šlo auto aspoň na zimu opár cm vejs. Tak fotky nenahraju zase to nefunguje .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak tady to taky trochu oživím.
Vyzvedl jsem si od čalouníka sloupky a stropnici a v týdnu vezu na počalounění ještě zadní plato s roletkou a boční sloupky kufru a opravit řidičovu sedačku a interier bude hotov. v týdnu se chystám sundat hagusy a odvest je s polečně s plastama z interieru do lakovny. Hagusy půjdou do matné stříbrné jako to mají např. lepší výbavy od koncernu Vw. A plasty intoše pujdou do černé lesklé. Co se týče předních odklonů tak vyřešeno nakonec nic vyrábět nemusím koupím už hotové od kamaráda co je už na 406 jezdil takže o starost mín a až bude mít vyrobený odklony z vetším sklonem tak je od něho koupím. Jěště přidám fotku winter setupu at vidíte jak ted jezdím metr nad zemí. Tot zatím vše.

post-35380-0-10627200-1421103274_thumb.j

post-35380-0-26333600-1421103279_thumb.j

post-35380-0-06104700-1421103283_thumb.j

post-35380-0-14235600-1421103289_thumb.j

post-35380-0-63392100-1421103294_thumb.j

post-35380-0-50449500-1421103298_thumb.j

post-35380-0-31635700-1421103304_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene tohle zůstane stát v garáži a bude to jezdit jenom po srazech. :) a se 407 si moc hrát nebudu dostane jenom originální r17 necham polakovat pár drobností rozleštím lak a jinak jenom servis a žádnej sportovní podvozek tam nepůjde 407 je auto na normální ježdení :) jinak Děkuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vyzvedl věci na servis motoru. Ještě jsem si měl vyzvednout filtry (vzduchovej a kabinovej) ale neměli skladem takže až je naskladní vyměním i ty. A v nejbližší době se začne odstrojovat předek a světla + mlhovky se rozdělají a budu je zatmavovat a když bude dole i nárazník rovnou prodloužím přední lištu nárazníku a spojím do jednoho celku a tím zmizí místo pro spz která se bude vozit přichycená na mřížce chladiče pomocí stahovaček aby se mohla na sraze jednoduše sundat a nandat. 

post-35380-0-85105900-1421346995_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...