Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stržený závit v náboji zadního kola P207


PavelGTi

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych poradit. Při odvrtávání zadní bezp. šroubu na autě mě zničili závit v náboji u zadního kola ( šroub se protáčí ) potřeboval bych vědět, jak to lze vyřešit příp. kolik to bude stát a co je potřeba koupit. Prý je víc typů a pořádně mě nikdo nedokázal říct co koupit, jen že v Peugeotu stojí komplet náboj cca 4700, nebo kvalitní náhrada 3200. Zajímá mě, jestli musím kupovat celý náboj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zjistil co se dalo, takže vložka by asi šla, ale dělá se jen standartní stoupání tzn. nový šroub, další možnost by byla zvětšit díru a avyřezat nový závit a poslední možnost nové kotouče. Jedna strana se dá pořídit cca kolem 2.000, byla mi doporučena značka SNR za nějakých 1.800 máte někdo zkušenosti, prý jsou to francouzi a kvalitní hlavně ložiska. Takže ač nerad vypadá to na nové kotouče, nejjednodušší varianta sice nejdražší, ale je to provozní věc takže se s tím budu muset asi smířit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...