Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tapecír na stropě


Gotrek

Recommended Posts

Ahoj všem. Tohle bude dotaz nejspíš na Hicse, ale nevylučuji, že mi může poradit i někdo jiný. Odlepil se mi látkový tapecír stropu z toho papundeklu (nebo co to je) pod ním. Chci to přilepit zpět. Koukal jsem se do manuálu jak se tam dostat a docela mě to vyděsilo, jelikož je tam psáno o vyndávání skla apod. To mi samozřejmě přijde dost brutus a tak se ptám, jak to co nejjednodušeji udělat. Do čalounictví mě neposílejte, protože tam mi maník řekl, že to v pohodě opraví, a? si to vyndám.

Díky všem za rady.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tapecír je akorát zastrčenej za plastový lišty sloupků a okrajů, pak za šrouby stínítka, a jinak má v ploše pár suchejch zipů. Tzn. sundat plasty sloupků (většinou nacvakaný . nerozlámej je), sundat stínítka, a tapecír ti spadne dovnitř do auta. No a protože máš sedan, nastane sranda zvaná \"ježek v kleci\" - ale vymotak to dveřma jde, ostatně tam ten tapecír Hics dával, taky bez vyndavání skla. Bohužel si nepamatuju jak, ale různě jsme sklápěli sedačky. a dávalo se to tam zadníma dveřma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě doplním že pokud máš na 405 šíbr jsou v něm 4 šrouby co drží tapec u střechy jinak je to jak psal oddie, tapec je ohebnej takže jde vyndat s trochou námahy předníma dveřna i bez sklopených sedaček :mrk dělal jsem to nedávno a docela jsem se navstekal než jsem na ty šrouby přišel jsou u aerodinamické lišty zhora v šíbru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: Dundee

Je to sice zajímavý, ale já mám u 405 ten tapec na několika místech poctivě nalepenej (novej model).

JJ, já taky, chtěl jsem ho vloni sundat, abych ho natáhnul černou koženkou, nebo přestříkal na černo a drželo ho lepidlo jako sviňa a když se mi začala lehce prohýbat střecha, že začínala připomínat lavor (no zase tak hrozný to nebylo), tak jsem toho radši nechal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No tapecír je akorát zastrčenej za plastový lišty sloupků a okrajů, pak za šrouby stínítka, a jinak má v ploše pár suchejch zipů. Tzn. sundat plasty sloupků (většinou nacvakaný . nerozlámej je), sundat stínítka, a tapecír ti spadne dovnitř do auta. No a protože máš sedan, nastane sranda zvaná \"ježek v kleci\" - ale vymotak to dveřma jde, ostatně tam ten tapecír Hics dával, taky bez vyndavání skla. Bohužel si nepamatuju jak, ale různě jsme sklápěli sedačky. a dávalo se to tam zadníma dveřma...

Tak téhle srandě jsem se docela s chutí zasmál:D:D:D... čeká mě to na pracantovi taky, protože v myčce tam někudy teče, ale je to kombajn, takže ježek nebude...(to je škoda)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...