Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zavada na systemu cisteni spalin


OndraAsus

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak na DIA zjištěna závada - čidlo palovové nádrže. Závadu vymazali, už se neobjevovala a tak prý je zatím čidlo ještě v pohodě. Když se stejná závada bude opakovat, tak už na výměnu čidla.  Může někdo poradit o jaké čidlo se jedná, jeho kód, zda zvládnu vyměnit a kolik asi stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Napišu to rovnou sem,

mám podobný problém, auto jede v pořádku,kontrolka motoru nesviti a auto nic nehlásí, ale když to pořádně přidám a mám tam kolem 3-4000 otáček, vyskočí Chyba emisního systému a kontrolka motoru(auto ale jede pořád stejně). 

Dnes jsem byl na DIA a říkal, že je FAP ucpán z 80% , mohl by to dělat ten filtr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

ale neukazala by to diagnostika ? 

Na DIA právě nic nebylo, jen žhaviče a ten FAP ( nebyla hlašená chyba) jen když jsme nato koukali tak tam bylo 80%.

A ještě mi k tomu většinou vyskočí i chyba ESP/ASR 

Někdo nějaky další tipy/rady ? 

Diky za všechny nazory :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam Diagbox a tam je mozne vyjet denik zavad (nevim, zda to jde i u predchoziho softu PP 2000) - neni to to same co aktualne zapsane chyby, ale historie vsech predchozich zapisu chyb. Tam by to melo byt videt. Je tam vzdy kiloetricky zapis a co se stalo, kod chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem že som tento problém riešil už dávnejšie a podarilo sa mi to vyriešiť iba pri čítaní live dát. Na grafe bolo pekne vidieť ,že keď som dal pedál na podlahu v tom momente prišlo k poklesu tlaku od snímača. Trvalo to iba chvílku ,ale stačilo to na to aby RJ vyhodnotila chybu. Auto pritom ťahalo v pohode. S tým či to vypísalo presne chybu toho snímača som si neni istý ,ale predpokladám že nie ,inak by som nebol býval meral tie dáta live ,ale jednoducho ho vymenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...