Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zavada na systemu cisteni spalin


OndraAsus

Recommended Posts

heheh, no u mna to bolo tym Fapom,, cely problem s autom,, peugeot ,france tech atd mi pomenili EGR, VAHU VZDUCHU atd vsetko mozne, vzdy tvrdili ze fap nevykazuje chybu, siel som do garazu vycistili sme fap, a vualaa auto jak nove slape:( len skoda tie peniaze co som poplatil predtym,, mohli byt nove rozvody a komplet brzdy nove radsej:( co uz, clovek sa uci na vlastnych skusenostiach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahojda, je to už delší dobu, co se tu řešil tento problém. Má teda někdo zkušenost po DIA, o jakou závadu se opravdu jednalo? Mám nyní stejný problém, dnes se mi objevila hláška "Chyba systému čištění zplodin". Ale jak psal OndraAsus, že před tím tankoval, měl jsem to taky tak. Po natankování /Benzina/ se mi tato hláška po chvilce objevila, cca po ujetí 3 km. Když jsem přijel domů a zamkl auto zjistil jsem, že mi nedovřelo víčko nádrže. Samozřejmě pojedu na DIA, ale nemohlo to nedovřené víčko mít na hlášce nějaký vliv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes na DIA, bohužel ne u známých, jelikož ti mají dovolené a pán, který spíše opravuje starší Škodovky, zjistil po zapojení závadu: kód P1445 - dosaženo maxima aditiva. Potom se mu objevily neznámé chybové kódya to 1644 a 1614, což nevěděl ani co je. Znamená to tedy, že je třeba doplnit aditivum??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem už v orig. servisu Peugeot v Hradci, tak zatím podle toho, co jsem jim říkal by měl být buď zanešený FAP nebo nedostatek aditiva. Horší je, že mají plno a tak jen na DIA jsem objednán na 25.7. Pak budou řešit opravu. Neví někdo o nějakém servisu v okolí Hradce, kde by nebyla tak dlouhá čekací doba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P1445 - příliš velké množství aditiva vstříknutého do nádrže - závada - čerpadlo aditiva nebo zaplněný FAP

P1644 - informace o bodu odporu pedálu akcelerace . vadný bezpečnostní spínač pro omezovač rychlosti

P1614 -      -                            "                      -                                             - " -

Pokud máš motor 2.0 HDI nebo 1.6 HDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...