Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkany motor.. Opravovat? A kolik by to melo stat?


fifowole

Recommended Posts

Zdar lvicata,

tak se mi stala super vec.. pote co jsem do nasi 406ky nacpal za posledni pul rok cca 25 tisic (vymena spojkove sady, brzdy, priprava na STK atd..) tak se odstipnul kus klinoveho remene, dostal pod rozvodak a co myslite? No ano, potkalo se to :roll

Ted teda resim otazku, zda zkusit sehnat jiny motor a zurocit tak ty prachy co jsem do toho narval, nebo to poslu ekologicky zlikvidovat a tuhle kapitolu uzavru.

Restim to protoze fakt ted je tam spousta veci novych, navic to pred mesicem prslo STK a mam na rok zaplacenou pojistku..

Prosim o vase nazory zda to ma smysl opravovat, potazmo kolik byste odhadovali cenu? Tedy asi nakup motoru, vymena v servisu (+ asi rozvody rovnou)

Diky za vase tipy.. moc moc se ted mracim :fnuk

[Edited on 24/7/14 11:56 by fifowole]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fifo: tyjo,kolik uz na ni mas nalitano? jestli si planoval si ji jeste nejakej cas nechat,a nemas pripraveny penize na novy tak bych sel do opravy. ted neco takovyho delam,kamosovi motor slupnul jednu zhavku,tak jinej motor,tam taky nesly vyndat,hlava dolu. no proste se vzdycky neco vysere :-( kdyby to byla vymena jenom motor za motor,tak je to za dva dny hotovy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no poslednich par let s tim jezdi hlavne pani fifova :D, ja mam sluzebaka, takze km presne nevim, nedival jsem se, ale tak tam bude neco kolem 260-280 tis..

Prachy nejaky mam, ale nachystany na auto je fakt nemam, prave naopak.. pocital jsem ze to ted ty dva roky do konce STK dojezdime a pak uz asi vyresime novejsiho pazoutka.

Devils: tak to co rikas zni dost pozitivne, jen teda nemam vubec prehled, tady v inzeratech sem nic nenasel, takze kde splasit motor, poradis?

zkusim ti odpoledne zavolat a zkonzultovat s tebou :)

Oddie: pokud bych se nedomluvil, poslu ti U2U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...