Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přehřívání při větší zátěži motoru


lpangrac

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Zdravim uz jsem tu psal ale ted vas poprosim o rychlou radu.auto mam v servisu.poblem byl v tom ze auto po delsim stani cca 6hod a vyse po nastartovani a ujeti ccá 1km mi rucicka teploty vybeila na max to znamena cervenou a hlaska stop.po pribrzdeni se vrtila zpet a pak se pomalu zvedala jako normal.tohle trvalo cca 3tydny.po dovce uz to prestalo ale jakmile jsem jel delsi trat cca 40km tak mi auto zacalo prehrivat a rucicka je tesne pred cervenou.i na dalnici musim jet cca 110km/hod jinak stoupa.servis mi vymenil termostat a cidlo teploty.je to porad stejne.ted mi tvrdi ze je to chladic nebo tesneni pod hlavou.voda se neztraci olej ok.cim to?dekuji:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim uz jsem tu psal ale ted vas poprosim o rychlou radu.auto mam v servisu.poblem byl v tom ze auto po delsim stani cca 6hod a vyse po nastartovani a ujeti ccá 1km mi rucicka teploty vybeila na max to znamena cervenou a hlaska stop.po pribrzdeni se vrtila zpet a pak se pomalu zvedala jako normal.tohle trvalo cca 3tydny.po dovce uz to prestalo ale jakmile jsem jel delsi trat cca 40km tak mi auto zacalo prehrivat a rucicka je tesne pred cervenou.i na dalnici musim jet cca 110km/hod jinak stoupa.servis mi vymenil termostat a cidlo teploty.je to porad stejne.ted mi tvrdi ze je to chladic nebo tesneni pod hlavou.voda se neztraci olej ok.cim to?dekuji:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Podle mne po 1km ti nemůže ručička hlásit max teplotu , porovnal bych to s diagnostikou zda to odpovídá skutečnosti . Neblbne náhodou čidlo na měření??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nikdo??? to jsme ti psali málo?? Třeba je volnější konektor na čidle . Stačí si pročíst předešlé příspěvky a ne jen psát Nikdo neporadí?

Já myslel na dia zda čidlo ukazuje stejně na budíku a v diagnostice

[upravil dne 7/8/14 15:12 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...