Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky pro řádné členy - edice 2015


Guest StibTo

Recommended Posts

Prostě kartičky jsou takové jaké jsou a tečka. Nemá cenu řešit jak by mohli vypadat. 1000 lidí se stejně nikdy neshodne na jedné věci. Stibto si za tyhle debaty může tak trochu sám svojí aktivitou a že nabízí barevné varianty. To si samozřejmě lidi hned začnou vymýšlet další ptákoviny :D. A komu se karta nelíbí tak si výrobu po Stibtovi může vzít sám na hrb a udělat si kartičku podle sebe :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drivere - nesouhlasím a k souhlasu mně nepřesvědčíš. Kartička = jeden z produktů, kterým se klub (a jeho člen) prezentuje na venek. Protože kartička je tedy jedním z klubových symbolů, měla by dodržovat jakousi historickou kontinuitu - tzn. třeba podklad v modré barvě (důvody jsou řečeny mnohokrát výše). Pokud si bude vedení dělat v této věci \"co chce\", můžeme se za chvíli dočkat třeba zprznění loga a budeme postaveni do stejné situace: \"Mlč nebo souhlas, nesouhlas Ti k ničemu nebude, konzervo\". No a toho se - vzhledem ke StibTovým komentům - celkem zásadně obávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesvědčovat tě nebudu, to se mi ani nechce :). Ale já zase nesouhlasím s tebou. Ano kartička je dejme tomu nějaká vizitka klubu, ale nevím proč by se nemohla postupem doby měnit? Stejně jako ostatní věci se mění, co třeba znaky automobilek? Ty se v průběhu času také měnily (barevně i tvarově) a někdy dost zásadním způsobem a takové logo automobilky je teprve nějaký symbol než naše klubová kartička. A logo klubu je tam stále stejné takže nevidím důvod proč to řešit. Ano souhlasím s tebou, že je potřeba se ozvat když se mi něco nelíbí nebo s tím nesouhlasím, ale v tomto případě mi to přijde jako plýtvání energií na blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezentacia klubu kartickou? ale no :D

Prezentacia klubu je prosimpekne tu na fore... ;)

Karticka ti staci jedna pre celu family, a kludne mozes prezentovat kartickou tou ktora sa ti z historickeho hladiska paci najviac :)

Mne sa tiez pacili Ceskoslovenske bankovky, hold doba je ina a musim platit tym vsivavym eurom :D

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drivere - nesouhlasím a k souhlasu mně nepřesvědčíš. Kartička = jeden z produktů, kterým se klub (a jeho člen) prezentuje na venek. Protože kartička je tedy jedním z klubových symbolů, měla by dodržovat jakousi historickou kontinuitu - tzn. třeba podklad v modré barvě (důvody jsou řečeny mnohokrát výše). Pokud si bude vedení dělat v této věci \"co chce\", můžeme se za chvíli dočkat třeba zprznění loga a budeme postaveni do stejné situace: \"Mlč nebo souhlas, nesouhlas Ti k ničemu nebude, konzervo\". No a toho se - vzhledem ke StibTovým komentům - celkem zásadně obávám.

Však můžeš za rok kandidovat sám aby sis pohlídal tu tvou historickou kontinuitu, když máš o nás tak špatné mínění. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa - opět nepochopen, ale co už ....

Kdo chce, rozumí - kdo nechce, ***

Co mi vadí jsem tu napsal mnohokrát, zřetel na to nikdo z tvůrců brát nehodlá. vVtšině členů je kartička buřt a spokojila by se i s potištěným panaprem, těch několik křiklounů nazveme konzervami a hlavně jim dokážeme, že je nám jejich názor zcela volnej.

Nejde mi o blbý pade (už jsem přišel mnohokrát o víc), jde mi čistě o to, aby se dodržela MODRÁ barva základní kartičky (a ty barevné zhůvěřilosti aby byly eventuelně za příplatek, když už teda mocí mermo musí bejt). To je asi vše - dělejte jak uznáte (mandát na to jistě máte).

[upravil dne 22/7/2014 16:02 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, fakt jsem do téhle frašky nechtěl nijak zasahovat, ale teď vážně musím..... Předem píšu, že je mi barva karty buřt! Osobně bych chtěl, aby hlavní byla zelená, páč mě více uklidňuje :D

Ale to co tu předvádíš, je trošku slušně řečeno přes čáru. Moc mi to připomíná věc, že když není po tvém (všimni si, že tě nenazývám konservou), tak je vše špatně.... Nenapadlo tě, že ostatním se červená varianta líbí nebo je jim to fuk? Někdo psal o změnách log a značek aut... Vidíš, taky žijeme..... Apropo prezentace klubu kartičkou na veřejnosti? To nemyslíš vážně, že ne ;) ?

S tou kandidaturou je to pravda, použiji tvá slova:\"Chceš-li něco změnit, tak kandiduj\" Nepiš že už máš své odkroucené, můžeš přeci klidně znovu :papa

Z dlouhodobého hlediska jde klub dopředu, dělají se nové věci... Tomáš se rozhodl zatraktivnit vzhled karty a má to určitě více příznivců než odpůrců..... takže za mě je to fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiňte přátelé, ale pro koho z vás je tak důležité vyhazovat každý rok znovu a znovu peníze za nesmyslnou kartičku? Nepřijde vám to trochu zbytečné? Pokud má sloužit jako vizitka tak jí stejně nikomu nedám, nebo pokud je jen k vůli prokázání se při nákupech, tak udělat si kopii nebo něco podobného pro aktuální rok tak je to otázka minut.

Já to fakt nechápu. A ještě k tomu tato bouřlivá diskuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych byl pro aby si ji řádný člen mohl sám vytisknout a ušetřilo by se, vytisknout jako vizitku a bylo by OK. Club by ušetřil a nemusel by řešit tiskárnu , tu má doma skoro každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám jinou organizaci či firmu, která si může dovolit každý rok tisknout \"zaměstnancům\" nebo klientům nové karty. Mě to přijde jako nesmyslné mrhání penězi. Každý tu píše že jí vlastně nikdy nepoužil nebo minimálně, tak proč? Z nostalgie? Že to tak je zvykem? Nebo to někdo sbírá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, dejte zakladni karticku generovanou jako PDF a plastovou za priplatek (stejny pro vsechny barvy) a bude klid ;) Klub usetri, zivotni prostredi na tom vydela a vetsina co chce klubu prispet na jeho chod na to plastic nepotrebuje, ne?

Bude to primerene inovativni a vyresi to i zminovane navyseni clenskeho prispevku (resp. se usetri na provozu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řádnému členovi vystavil clubovou kartu bez nějaké platnosti jako vstup do clubu a pak řešil průkaz na slevy jiným způsobem, méně zneužitelným a hlavně ve finále těm poskytovatelům je to vcelku jedno kdo si přijde pro slevu, hlavně že přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...