Jump to content
  • Current Donation Goals

Odblokování imobilizeru

KarelK

Recommended Posts

velmi tezko, s klavesnici imobilizeru nechteji mit nic spolecneho kolikrat ani u peugeotu, patrne by pomohlo jen vymena ridici jednotky spolu se samotnou klavesnici ( ke ktere by byl znam kod ) ale nejlip ti to asi reknou v nejakem autorizovanem servisu peugeot, zvedni telefon nebo sebe samotneho a zeptej se tam

Na klavesnici Ti nikdo neporadí a u Peugeotu kod nezjistiš. Dá se změnit, Zkus 1111, je to servisní kod. pokud nezabere, pro servis je jen nová ŘJ. Odblokovat ŘJ lze v případě pokud je kod znám, ale nechceš se s tím otravovat, tak se kodem \"otevře\" a přeruší se v ŘJ něco ,co ji nechá ve stavu \"zelená\".Nevím já jsem to nikdy nedělal, ale ŘJ jsem už objednal dost . :-)

Jo,jo to jsem byl já, mě tam chybí ta klávesnice na zadávání kódu a chtěl jsem to dodělat protože to tam původně bylo ale když jsem zjistil co za problémi si můžu způsobit s řídící jednotkou tak na to kašlu, jsem rád že to bývalí majitel vyřadil z provozu tak a udělal jsem si tajný vypínač místo toho, je to méně nákladné a nic neriskuju!!:cool:

Podle mě by to měli odkodovat v peugeot servisu.. A pokud chcete startovat bez kodu, tak si tam zadejte servisní kod a je to. Někdo mě říkal, že se to dá ochcat když se hned začne startovat. U TD bez nažhavení, prostě strčit a hned točit. Ale nezkoušel jsem to, mám svůj motor rád :D.

• 2 weeks later...

Mam 806 2.0i turbo.

Taky se mi kousla klavesnice imobiliseru, byl jsem 400km od domova, dost dobry.

Odtahly me do RMservisu Peugeot v Brne a nakonec to nekdo dokazal odblokovat, dnes tam klavesnici nemam a je to OK.

A jinak kdyz sem auto koupil, tak to bylo nejak podivne taky odblokovany a to byl ten duvod proc me to tam nechalo.

Původně zaslal: Jaris

Podle mě by to měli odkodovat v peugeot servisu.. A pokud chcete startovat bez kodu, tak si tam zadejte servisní kod a je to. Někdo mě říkal, že se to dá ochcat když se hned začne startovat. U TD bez nažhavení, prostě strčit a hned točit. Ale nezkoušel jsem to, mám svůj motor rád :D.

No řekl bych že takhle jednoduše to nepůjde. U starý 1.9D byl v čerpadle zadělanej ventil, který zavíral/otvíral po zadání kodu přívod nafty. Zprovoznit tenhle imo bez kodu znamenalo vyndat čerpadlo, rozdělat a vyndat to.

no jedine co sa da robit je vybrat pocitac motora s dat si z neho odstranit imobilizer. ku kodu sa bezny a ani technik v peugeote nedostane. Povodny kod mohol byt tisic krat zmeneny a tak v databaze peugeotu sa neeviduje. V dnesnej dobe je to robene inak a to pristupovym kodom do imobilizeru ktory je nemenny a potom sa nacitavaju jedinecne kody prenasaca umiestneneho v kluci.