Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dekorační lišty ve dveřích


Mess

Recommended Posts

Zdravím nemáte někdo zkušenost s dodatečnou montáží dekoračních lišt ve dveřích na Peugeota 406?

Mám lišty jen na palubní desce a chtěl bych i na dveře ale otázka je jestli je nutné shánět celý tapec už s lištami nebo lze na vrakáču vzít jen lišty a nějak pokud to vůbec jde je tam dosadit.

Zajímalo by mě jak jsou tam v originále lišty uchyceny a jestli v případě že by si s tím člověk vyhrál byla možnost je dosadit i na tapec kde původně nejsou.Nemám možnost tu lištu nikde vidět samostatnou tak jestli máte někdo foto nebo máte zkušenost byl bych rád za radu Díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci prudit ale jde to dodělat není problém ,mám je jen na předních dveřích , měl je tu na prodej za pivko Neon tak jsem je vzal. Ale zase origo tapec je lepší jsou drobet zapuštěné. Možná bych našel i fotku

[upravil dne 20/7/14 08:13 od servisman]

post-10650-14109638825463_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, měl jsem místo nejde, napsat, že to podle mě nevypadá dobře. Protože udělat jde vlastně všechno.

Ale popravdě ty dřevěné dekory jsou strašné ať tam patří nebo ne, takže buď nalakovat nebo potáhnout fólií. Já jsem dával fólii - broušený hliník

[upravil dne 20/7/14 08:50 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu není to nej ,já kdysy přemýšlel o leštěnem hliníku a byly by i slabší, ale upustil jsem od toho. Nehledě se změnila situace a auto už jen udržuji a nezkrášluji jak někteří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lišty mají výstupky označil na dveřích , provrtal jsem , nasadil lišty a zezadu dal tu pojistnou podložku .Tapice jsem měl dole. Neon se zbavoval co měl ve sklepě , měl jen ty přední ,tak je mám jen vepředu. Nevypadá to špatně, může potvrdit OK406

tu jsou ty příchytky něco podobné http://www.aci.cz/up-70130-kovova-prichytka-10ks-_d46147.html

origo číslo té příchytky je 699298 /6x21/ kupoval jsem v peu

[upravil dne 20/7/14 13:10 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...