Jump to content

Co jste dnes udelali...

Marcel00
 Share

Recommended Posts

Jo ty myslíš požárně bezpečnostní zařízení 🤣 hele já jak to pořád všude na ty prostupy navrhuju v projektech a nejezdím to už dávno kontrolovat tak mi to ani nedocvaklo a navíc teda to je fakt prasárna že jsem si říkal proč tam má někdo červeného cedník 🤣 A navíc mou pozornost odvedly ty drcpásky ... :myslim

Edited by Sawoy

@Pepito  na Praděd se dá vyjet na všem, co má kola nebo pásy 😉

ale včera jsem měl víc štěstí, než rozumu :)--parkuju skůtra u Figury a vtom vyběhl maník z Horské služby, že se nemá jak dostat nahoru, jestli ho tam nevezmu, a že se nemám ničeho obávat, nahoře mi dal Colu..., takže tak se stalo..., jinak jsme potkali asi pět aut, možná ubytovaní na vysílači, nebo obsluha... :papa

@ozzy56, na Praděd se dá samozřejmě vyjet na čemkoliv motorovém, ale jen s povolením. To jsi měl štěstí že Tě "stopnul" záchranář. :super

Na Praděd jezdím minimálně 2x v roce na kole. Dříve na běžném horském kole a poslední dva roky na e-biku. Z Rýmařova jsem to měl na vrchol nejvyšší moravské hory cca 27 km a teď tři roky z Loštic cca 70 km. 🚴 

Je potřeba si život užívat dokud to jde a Ty si to také evidentně užíváš. :super :papa

Screenshot_2020-09-19-20-15-08-875_com.miui.gallery.jpg

no z toho jsem měl taky vítr 😂, mohl jsem se aspon zeptat na jméno..., jinak nahoru měl ten chlapík nějakou uniformu Horské služby a lidi podél cesty ani necekli, ale když jsem jel dolů SAM A BEZ MOTORU !!!  max. 15 km/h , tak někteří rozhazovali rukama, jako co tam dělám 😂--vlastně typicky česká povaha... :), ale já tam nahoře pobyl asi hodinu a fotil (když už, tak už), takže ti co šli nahoru nemohli vědět, že jsem před hodinou jel se záchranářem...

Edited by ozzy56

Hele já si myslím že těch týpků od HS takhle ve všední den ve službě moc není a že se znají i s lidma od zbytku IZS osobně (PČR,HZS ZZS) je asi dost pravděpodobné. Takže by asi stačilo říct hele vezl jsem nahoru týpka od HS zavolej te si na jejich dispečink a tam by se to dohledalo možná že i když by kontrolujícímu dostatečně toho od HS popsal tak by věděl o koho jde a třeba by mu uměl zavolat founem přímo a zeptat se vezl tě nahoru týpek na tej a tej motce?  Výš jak vycházím z toho že v podstatě i Praha je jen větší vesnice a lidi v rámci IZS se tam znají i když jen třeba jak se říká po ksichtu tak proč by se neznali někde na horách kde tohle řemeslo dělají už generace na všech frontách IZS.

Jinak dnes jsem byl u toho kámoše vyzvědět jak mu dopadla kontrola z živnosťáku tak prošel bez ztráty kytičky vyzvěděl jsem i co chtěli tak to nějak dám dohromady a snad to projde. Každopádně se tím nehodlám stresovat dopředu stačilo že jsem dvě noci pořádně nespal jak mi to šrotovalo v palici. 

tak vyrovnání povrchu cínováním jsem viděl poprvé a naposledy v Kopřivnici při výrobě T 603, to jsme tam byli jako učni na exkurzi 😉, no, nějaký pátek to už bude, od té doby jen tmel, kdysi se jmenoval Upon, až pak Eprosin..., ale cínuje se pořád , hlavně u renovace starých aut, cín totiž nikdy nepraskne  :super