Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tohle je sklep. Auto tam bohužel nedám xD To musí stát venku. Nicméně dlouhou dobu sem teklo,jak byly teď velký deště, měl jsem tu 20 čísel vody. A ještě delší dobu jsem to tu sušil a řešil kudy sem vůbec teče, než jsem se vrhl na práce. Kdybych to nezaklopil sádrokartonem, bylo by to na kompletní obouchání až na cihlu a vše nahodit, navíc strop je tu takový všelijaký a na tom pomalu nedrží ani malta. Jak to tu vypadalo ještě nedávno radši ani ukazovat nebudu. 

Samozřejmě kdybych měl takový luxus jako místo, kam bych zajel autem, tak to udělám jinak a koupil bych si velkej zvedák. Dají se sehnat celkem levně. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Milane myslím že to nemusel bejt ani nějakej echt sýr. Podívej se kolik v krámě stojí.😀

Tesco umělohmotnej 30% eidam 16.90 100 gramů, z toho to ovšem nedělají. Mraženej obalenej tamtéž 450 g = 3 porce za 59.90 = 19.93 porce. Kdybych se podíval co stojí hranolky a Tatarka, spočítal energii a "práci" nepřeleze to pade. Přesně dle "Polyho" ... +300%.

Jinak dnes vinobraní Mělník.

 

Screenshot_2021-09-18-23-18-11-224_com.whatsapp.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Musel jsem se taky pustit do stromů na zahradě, ty tůje tady mě pořádně straší 😆. Vůbec mě to nebaví, teď obídek a půjdu pokračovat. Mám tady ale asistenci, pravidelný návštěvník 😀.. jen ta fotka bude horší, nenechá si líbit bližší kontakt 

 

IMG_20210918_071652.thumb.jpg.e35bf24b14819d8da9cda934b2c4fc2d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nad ranem kousek za kolinem sem potkal lisku u krajnice ta svine na me cumela u krajni cary - jen teda doufam ze to byla liska - videl to i zakaznik a taky cumel
melo to sice spicaty usi tvar jak psovita selma ale ty nohy vypadala jak srnka - nevim prisla mi nejaka vysoka
sem se tak leknul ze sem malem vyletel ze silnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem byl v sobotu na Mělnickém vinobraní. Trochu mne nakrkla B.Basiková když při vystoupení vykřikovala jak jí K.Střihavka ukradnul a zpívá její písničku.  Má ho dát k soudu a nebo si někde za rohem nafackovat a netahat to na veřejnou akci . . .

obrazek.thumb.png.983d8c810795c9cfeeaf35edf8d31a56.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby vykřikovala jen tohle .... pamatuju když někdy v 17 začínala se Stromboli ... to bylo zjevení naprosto neskutečný, co dokázala zazpívat. Poslední roky se nemůžu zbavit dojmu že sotva otevře hubu a nejde o noty tak je to jedno velký neštěstí. No nic, to jen žes ji zmínil, snad máš i jiné dojmy. 🍇 🍗🥓🍷🥂 🎡💈🎆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normální 🤣 pivo víno burčák kotleta langoš klobása ... To znám. A zamlada v polovině osmdesátek i později když už nám nebylo líto peněz za jídlo rozuměj už jsme nedokázali všechny prachy prolít hrdlem tak bylo k vidění před půlnocí kolečko kolem pěti šesti stánků s klobásama/buřtama stylem u každýho jeden na košt a pak u jednoho z nich 'tady jsou nejlepší dejte mi tři".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska naše první setkání na 4.týdnu, následujících 5 týdnů čekání bude sakramentsky dlouhých. Ale to dáme, ještě se mezi tím minimálně jednou uvidíme a pak přivítáme doma nového člena rodiny... 🐶

 

IMG_20210919_204110_348.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě ta nejlepší na světě. Anglický Kokršpaněl. 

Měli jsme už tu čest mít 16 let Kokra. A po 5 letech bez psa jsme si řekli, už je na čase... 👍

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Ty jsi vinař jak já koukám 🤣

Ale tak já mám doma kompresorovou vinotéku , ale pít jenom víno je nuda. A když tě tlačí v bříšku maso, tak panáček ho stlačí dolů nejrychleji. Udělá místo , dáš si pár deci vína, dostaneš "hlad" dáš si něco dobrého a další "kompresní" jednotka . . .  😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer volal saniťák hele pacientka mi ukopla tu lištu ve dveřích dokážeš s tím něco udělat tak říkám zejtra ráno až budeš vědět kolik máš práce tak zavolej a domluvíme se. Ráno volá a prej hele okolo 15  hodinovej "průlet" jinak jsem celej den v Praze tak něco připrav a vymysli jako budu na dostřel zazvoním. No co velkýho se dá vymyslet když je tam práh snhilej díky tý liště a není to pořádně do čeho chytnout  a auto musí jezdit a příští týden jede na STK tak jsem to očistil lištu předvrtal 4 vrtákem pro nejty a podlepil jsem to mamutem fláknul na auto a přinejtoval. Před chvilkou volal že to drží jako kráva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se pod zvednutým autem na heveru rozčílil tak, že mi málem prdla cévka. Mám už v háji výfuk. Našel jsem ho v Autokelly. Původní je svařenec v jednom kuse za katalizatorem až po tlumič. V Autokelly to mají jako dva díly od Bosalu (za skvělých 1015,- + 1600,-) nikdo jiný to zjevně nedělá. Trubka od katu a tlumič s kusem trubky. Dneska to přišlo ale nějak se mi to nezdálo tak jsme to zvedli na hever abychom to porovnali. Ty dementi to vyrábí tak, že tam mezi těmi díly ještě chybí cca 50cm ohnutý kus který se koupit nedá. (Dá, originál Renault za 3500,-) Nechápu, nerozumím... No vymysleli jsme to tak, že jsme doobjednali podobný kus, ohnutý, ze kterého potřebnou část uřízneme. Na Peugeot 206 za 450,-

Přikládám obrázek, sice mizerný ale na pochopení stačí. To zelené mám, to červené nedělají.

 

15072_stazeny-soubor.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 14dny jsem splnil Vendovi přání s kombajnem Classem, jiný to být nemohl, protože John Deera má doma. :D Jeho slova. :DA dnes za barákem sekal trávu na senáž traktor téže značky, tak jsme se museli jít podívat. Loni do traktoru nechtěl, to se ještě bál a říkal, že je to velký traktor a on je ještě malý. Dnes se to zlomilo. Ten šťastný pohled, když si mohl zatroubit. :D

inCollage_20210921_165908849.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...