Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 33 minutami, Vena garážmistr napsal:

Teď to šacoval aspoň na tři čtyři dny když to spadlo na MD.

To jako nepojede několik dní žádná STK v ČR? Nepřijde Ti to divný? Podle mě se vymlouvají.

 

@Sawoy T-Mobile má neomezená data na prázdniny. Pro všechny s nějakým datovým tarifem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Vena garážmistr napsal:

No pokud má rozdělanou prohlídku tak tu může dodělat ale nemůže začít novou pokud to nejde nafotit na vjezdu na linku protože ty fotky se ukládají online na MD. Komplic na STK říkal že minulí týden jim spadnul server na baráku a než to ajťáci dali dohromady tak stáli skoro dva dny. Teď to šacoval aspoň na tři čtyři dny když to spadlo na MD.   

Já Ti nevím,ale dnes jsem dělal známému,jen ,že jsem v jc, naprosto v pohodě. Zítra mám možná jestli se bude chtít,tak opět jedno opáčko na přední brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

To jako nepojede několik dní žádná STK v ČR? Nepřijde Ti to divný? Podle mě se vymlouvají.

 

@Sawoy T-Mobile má neomezená data na prázdniny. Pro všechny s nějakým datovým tarifem.

Nevím, jak jsem to dneska slyšel tak to píšu. A že byl nějaký problém na MD vím i z jiného zdroje kámoš byl na registru aut a tam sice pořídil ale taky říkal že mezi 10-11 tam neodbavili nikoho a tvrdili že jim počítače fungují ale nejdou jim data z MD který potřebujou. No nejsem ajťák ale řekl bych že asi to nepojede jen na jednom tom zařízení na MD takže je možné že každý okres nebo kraj má svoje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Sawoy napsal:

Prostě mi nabídli víc za míň proti VDF

Tchán teď vyřešil stejný případ...jen obráceně. TM dal sbohem a je u VF. Za méně peněz má lepší služby a rychlejší internet :)

Člověk nesmí být líný a holt se musí ozvat, když se mu něco nelíbí :super

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel dlouholeti zakaznici maji smulu ti nove prichozi jsou v kurzu.
Proto neni problem pejit a chtit lepsi - oni to s radosti daji maji "kus" a o to jde.

Mame u SkodaAuto taky nejaky benefit na toto a kamos byl u O2 stale to neslo neslo a zase neslo - byl u nich snad 12roku .....
Presel k nam pod T mobile a jeste jsme neopustili Nachod kde se podepsala smlouva uz volala pani z O2 a ze to je skoda a ze to muze taky zaridit a ze by dokazala jeste lepsi podminky ....

Sam zkusenost s bankou neslo to OK jsem jinde vse mam gratis dokonce me z jedne banky plati ze pouzivam jejich karty a o co jde jak zaznelo

 

LINA pusa ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dopoledne jsem si byl pro první dávku. Odolával jsem a popravdě ani teď nejsem odvázanej že jsem se nechal očkovat. Ale minulí týden jsem se bavil s výpravčí na autobusu a taky se šéfem od cestářů a oba mi řekli že firmy chtějí aby externisti byli očkovaní jinak že pokud by měli na výběr  mezi očkovaným a neočkovaným tak dostane práci očkovaný. Jako narovinu přijde mi to trochu jako diskriminace. Ale tak co holt jsem si byl nechat dneska píchnout první a na druhou bych měl jít 11.8 .  Tam na tom očkovacím místě vůbec nikoho nezajímá jestli je člověk objednaný na 10.00 nebo 11.00 důležitý je že je objednaný na dnešek. Píchnuli mi to okolo 10 a zatím pohoda. Nic nebolí žádný motání hlavy nebo tak něco tak uvidíme co bude do rána. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem se zasmál ve zdravotní pojištovně-- 30 roků mi posílali nějaké vitamíny v ceně cca 20 Kč, dnes jsem tam byl pro potvrzení, tak se ptám na co mám nárok--tak jedině plavenku v ceně 1500 Kč , ale pojištovna mi dá na ni jen 300 Kč 🙈, tak jsme s děvčiců pokecali, šikovná robka kurnik 👍,  jinak říkala, že bych musel být těhotný--to bych toho dostal hodně  :super😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem si znepojizdnil Ducato (dělám servis) tak jsem si na pojížďky půjčil Corsu C od tchýně. Co mi hned praštilo - hukot od kol, za jízdy jsem to ošacoval na levý přední ložisko. Po přejetí nerovnosti kovový cinkání od pravýho kola. Tak to dneska zvednu a taky že jo, levý ložisko. No a to cinkání je prasklá pravá pružina. Spodní závit, ale sedlo si to dobře. 18let do toho nikdo nehráb, tak to přenechám servisu, na to si sám netroufám to povolovat.

Co mi ale nejvíc naštvalo, že jsem chtěl shodit kolo a rázák z Lidlu se zastavil. Říkám ok, bude chtít nabít baterka, hodím na nabíječku a ta bliká že je baterka v čoudu. Tak odpoledne mi čeká reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poslední době, jak je hen tá demokrácia 😂, aby se člověk bál vlézt do vody, že tam jsou piraně, na louce máme krajty, onehdá našli v Olze 5 metrovou hadici--naštěstí mrtvou--, je to fakt v dupě, jak těm ,,chovatelům'' ty všelijaké jedovaté potvory utíkají do přírody..., navíc když doktorovi řeknu, že mě na zahradě kousla krajta, tak zavolá psychiatrii...😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...