Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dneska jsem dopoledne řešil nějaké drobnosti a resty a jak pršelo tak se mi ani nějak nechtělo ven. Teď navečer jsem vyměnil zdroj v potkávačce na 807 vrátil jsem tam věci které jsem sundal kvůli STK a vyvezl jsem ji z dílny a místo ní jsem zavezl octávku na které se budou zítra dělat brzdy kolem dokola. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Vena garážmistr napsal:

Dneska jsem dopoledne řešil nějaké drobnosti a resty a jak pršelo tak se mi ani nějak nechtělo ven. Teď navečer jsem vyměnil zdroj v potkávačce na 807 vrátil jsem tam věci které jsem sundal kvůli STK a vyvezl jsem ji z dílny a místo ní jsem zavezl octávku na které se budou zítra dělat brzdy kolem dokola. 

Taky děláš brzdy takhle ,jak já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dopoledne druhá dávka Moderny. Zbytek dne klidový režim (hlavně u počítače).

Zítra se chystám do hlavní vsi (autem a tam jen nějaká jednání, žádné fyzické vylomeniny) a od čtvrtečního odpoledne závěrečné přípravy na sobotní veselku dcery (tam už to bude fyzicky náročnější, sudy, lahve, velké stany ...). Tak doufám, že Moderna nebude zlobit a bude to v pohodě stejně jako první dávka.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

To se mě ptáš jako učedníka? Nebo proč?  Asi je Ti jasné že kno how se neprozrazuje. 

Proč jako učedníka? Normálně jsem se zeptal.

Když je chceš takhle vyčistit,tak na to žádné Know-How není, jedině sundat. Když se mi nechce schodit dva šrouby tak mám škrabáky,ale ještě se mi nestalo,že by to někdo v servisech čistil, maximálně obrousí vedení desky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši dneska většinou jsou problém ořechy není to tak tvrdý materiál jako byli ty Toňácké ale myslím si že ani jedna ta značka není úplně špatně. A ráčnu přetrhneš pokud s ní budeš povolovat kola nebo podobné věci. Pokud budeš používat trhák a pak teprve ráčnu tak ji nezničíš.

Já mám dvě jak už jsem psal staričkou Tonu a novou takovou od tohohle prodejce: Gola sada 94ks, 1/2", 1/4" GEKO | HobyNářadí.cz (hobynaradi.cz)

Je dobrá dá se s ní dělat na tokové to domácké žvejkání dostačující většinou ji sebou beru když jedu dělat něco ven. Jen ta povrchová úprav je taková trochu horší některý ty ořechy na to jak s ní nedělám často už mají ten chrom slouplej a jak píšu jsou měkčí než bývali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nevím, proč to řešit tady - určitě se najde vhodnější téma, kde se řeší nářadí :aut , ale já bych doporučil i koukat na kufr, ve kterém je to uložené. Protože přesně tenhle plasťák bez pantů mám taky a všechny ohyby po roce používání popraskaly a náhradní se sehnat nedá :grr  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...