Jump to content

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

• Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda....

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit neb

Moje drahá polovička se včera nudila a vyrobila mi pracovní roušku , tak kdyby někdo chtěl inspiraci ...

Posted Images

No ono to bude taky trochu možná tím že se Petr živí kulatou lopatou a tím spíš když jezdí linkovým busem.  Znám to moc dobře z dob kdy jsem jezdil. Teď když jezdím jen občas tak si uvědomuju kolik času jsem při ježdění na 100% trávil v robotě. Kdy jsem z 20 šichet 10x ráno vypadnul z baráku okolo 4.00 nebo ještě dřív a domů jsem se vracel když se zadařilo někdy po 15.00 a 10x jsem na odpolední vypadnul okolo 12.00 a domů jsem se vracel nejčastěji kolem 02.00  takže nejoblíbenější čas kdy jsem koukal na hodiny byli 3 ráno buď že jsem se probouzel nebo jsem šel spát.  V žádném případě nechci shazovat něčí práci v kanceláři nebo někde ve skladu ale tam je z 95% jasně daná pracovní doba takže kdo si nezkusí šoférský řemeslo a tím spíš autobusácké tak ten to těžko chápe. 

Trochu jsem ubral,mladý si letos pořídili zahrádku u nich,tak jsem dával mín zeleniny.Ale parcela je velká,navíc ve dvou svazích,takže pořád v pohybu,a navíc rohová.Kvuli hlavní silnici mám hodně zeleně na odhlučnění.Když jsme hledali místo pro hafíka,tak najednou moc velký výběr nebyl.

@HanysRno já ti nevím, vůbec netuším jak to ostatní dělají 😅. To víš stáří pomalu klepe na dveře 😂 a čas ubíhá nějak rychleji. A taky jsem línější a línější 😂. Nee, letos mě vyloženě zaseklo počasí, jak byla pořád zima tak se nic moc dělat nenechalo, teď musím dohánět a je toho najednou nějak moc. Navíc ty poslední měsíce nestály za nic a mě to stálo nějak moc sil, teď se nemůžu pořád nějak sebrat.

@Vena garážmistrPravdu máš, v týdnu neudělám doma vůbec nic, to je hotovo a pak všechno honem honem přes víkend.  Začínám 4:45 a končím 17:30 a to je teď naprostá paráda proti tomu co bývalo dřív když jsem jezdil zájezdy a později linku do Prahy. Teď se aspoň tak nějak motám v dosahu a přes den si zajdu i domů.

@miroskano velký to máš pořádně, žádná sranda 

@Péťa Tak na to jsem nepomyslel 😁 ale od @Petr 3008 paní vypadá na velice mírnou a pohodovou povahu. I já mám ženu která mi život nějak zásadně neomezuje ale to bude tím, že nemám snahu vyvádět něco mimořádného 😁 Jsem prostě nudný manžel který doma pomůže se vším, nechodí do hospody atd takže tak 🙂 Takže až bude doba že nebudu muset řešit tak moc děcka, začnu žít naplno 🤣

@Petr 3008 Jo tomu rozumím. Ten den je prostě hrozně krátký a uteče jako voda. Člověk má dycky plány a pak zjistí, že to nebylo reálné. 

Posted (edited)

Já mám s třema ženskýma na hrbu tohle, a aby se to nepletlo tak je to delší stranou ve svahu s výškovým rozdílem 4 metry ... na délce cca 60 metrů ....

IMG_20210603_123052.jpg

Edited by Sawoy
Posted (edited)

Tak výkonově by stačily, ale blbě se organizujou, hlavně v prostoru a čase ...

Mají malou produktivitu, efektivnost ...

Prostě poměr cena/výkon občas nic moc.

Edited by Sawoy
Chybka tam byla ...

To se divím že jsi neskončil v tom vašem ústavu 😂

Ty moje jsou taky zlatý diamantový, ale někdy je holt potřeba kus oceli s dřevěnou násadou a na to není ženská to pravý ořechový, hlavně když to má být trochu Smart. Ony mají nějak jako plemeno vrozenou totální absenci schopnosti příjmu zkušeností (čest existujícím výjimkám) a s technikou se taky moc neka ... Musejí po svým i když je to blbě a je jim jedno, že to už dávno někdo vymyslel líp. No ale furt lepší než drátem do voka, žejo...

ale mají i nějaké přednosti oproti mužům, sice toho není moc, ale... 🙈🤣

já už se smířil s tím, že buď jsou hezké, ale mají to jejich ženské DNA, které nás tak dovede vytočit..., nebo všechno zvládájí  levou zadní, ale neopřel bys o to kolo :roker

NIC MEZI NEEXISTUJE :D

Ikdyz po nocni tak jsem "prozil" odpoledne ktere me "nabilo" byl jsem  ve Velichovkach za znamou  potkal jsem tam hromadu znamch tvari odpoledne ktere po tom case zavreni doma bylo treba a uz ted se tesim na zari ....
14dni naprosto dokonaleho odpocinku ....

Jo tak dneska to začalo super dobře jsem se vyspal a ráno plnej elánu jsem se vrhnul do práce. Položil jsem zase nějakou zámkovku. Jo vím že se s tím se.u už od soboty ale problém je že nemám parťáka kterej by mi aspoň nanosil ty kostky a kdo někdy zámkovku pokládal tak ví že nanosit si ty kostky na hromadu není to pravé ořechové navíc ty kostky jsou sice klasická " íčka " ale 8 cm silná protože to je zámkovka které nebožtík švára kdysi koupil za flašku asi 5 palet z nějakého rozebíraného dvora takže do ruky je i jedna kostka dost těžká takže dělám tak 1,5 hoďky dopoledne a 1,5 hoďky odpoledne když nemám nic na dílně a v pondělí i v úterý jsem byl skoro celý dne na dílně, dneska jsem ráno začal položil jsem pěkný kus a přijel pán na přezutí tak jsem přezul Kodiaqa alespoň jsem si vyzkoušel že to má smysl ta přestavba té podlahy protože to fakt není tak namáhavé zvedat to kolo jak na zouvačku tak na vyvažovačku. Po obědě jsem jel pro obilí pro tatíkovo havěť no a tam jsem protože tam nebyl skladník který tam bývá ale zastupující takovej houžvička no asi 60 kg i s tím rudlem na kterém ty pytle vozil tak jsem se nějak blbě hnul a začalo mě bolet břicho v čehož důsledku jsem musel odpískat dnešní minisrazík .  A dnes bych byl rád za bydlení někde v paneláku protože od rána tady hučí sekačky když skončí jeden tak začne druhej fakt je to na palici. 

před 15 hodinami, Vena garážmistr napsal:

A dnes bych byl rád za bydlení někde v paneláku protože od rána tady hučí sekačky

No Vendo. Já byl dnes chvíli dopoledne doma, protože jsem čekal na revizi / servis klimatizace a mohu ti říci, že sekačka od 7,15 do 10 hodin a kde bydlím víš . . . :papa     Jinak včerejší Pražský minisrazík s mini sestavou , ale prima náladou . . .  :super