Jump to content

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

• Replies 15.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda....

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit neb

Moje drahá polovička se včera nudila a vyrobila mi pracovní roušku , tak kdyby někdo chtěl inspiraci ...

Posted Images

Když zajíždím na dvorek,tak,přiznávám,ho beru na klin.Koupili jsme mu to v létě,nejdřív ho to netáhlo.Ted má malého brášku,tak začal zase víc tíhnout k dědovi.Ta Čína je vidět na všem.Myslím,že výrobní cena není ani litr.

Dveře by sám neotevřel,plast do plastu.Brzy reklamace,motorek v levém kole žhavil jako pec,krátký dojezd.Po měsíci vyřešeno,prý nový motorek.Já blbec ho neoznačil.Ted je sice dojezd lepší,ale nezdá se mi to.Baterka v tom je jak z motorky.Bohužel ten servis tady,škoda slov.

Časem do toho asi napasuju nějakou jinou gelovku, 12 voltů.

Pepča skorobráška má dvojčata kluky takže jsme jim sehnali každýmu jeden má mergla, druhej audinu ty mají na ježdění do vsi a po dvoře maj každej takovej nějakej verk . Pepa do toho narval baterku z Fabie a vydrží to oproti tý co tam byla nesmysl. Nejdřív se trochu báli ale teď už jezdí každej sám.  

Náš Pepča (synovec) měl toho mergla ale pořádně s tím nikdy nejezdil nejdřív to pořádně nefungovalo a pak už do toho byl dlouhej takže teď mu půjčuju na polňačce Cé dvojku. 

já začínal asi ve 12ti,Měli jsme doma Zetora 25,strejda trochu rapl,to bylo lepáků😁.řazení mezi dolním a horním neutrálem.

Pak už to postupovalo,děda mi mezi vesnicema půjčoval š100,Na motorce.Paradox byl,že na fichtlovi jsem seděl prvně až v autoškole,bo doma nebyl.Dneska by to bylo nejmín na 5let bez možnosti propuštění

před 41 minutami, Vena garážmistr napsal:

Pepča skorobráška má dvojčata kluky takže jsme jim sehnali každýmu jeden má mergla, druhej audinu ty mají na ježdění do vsi a po dvoře maj každej takovej nějakej verk. 

Každý trouba dnes touží po Merglu, Audi apod a na Peugeot Clubu se dočteš, že je to dobré max pro děcka na ježdění po vsi 🤣

Já jsem začínal někdy v 10 o prázdninách u dědy. Děda byl takovej ten správňáckej raubíř kterej byl schopnej si kvůli nám vnukům i nechat vynadat od babky a kolikrát přikryl nějakej náš průšvih to se nedá ani spočítat. Děda měl dvě auta embéčka tisícovky když mě bylo těch 10 tak už ta starší byla jakože na vyřazení tak jsme ji za jedno odpoledne " vytunili " pro první jízdy po dvoře ale ježdění po dvoře i když byl velký nám vydrželo taky jedno odpoledne takže druhý den dopoledne jsme chystali trať i mimo dvůr no a druhé odpoledne už jsme jezdili na celém kopci okolo dědovo baráku. Babka hubovala nejdřív na dědu pak na nás. Za ty prázdniny jsme se s bráchou naučili jezdit. Pak bylo takové období kdy mi občas někdo nejčastěji opět děda volant půjčil. Když jsem si udělal papíry tak ze všech vnuků ( 5 ) jsem měl privilegium řídit dědovo tisícovku já. 

@HanysR no ono kdyby se dělali ty autíčka v licenci od peugeotu tak by se tady  o ně vedly bitky 😂

já pomáhal tatovi auta opravovat hlavně proto, že jsem je pak mohl řídit, nejdřív zajet do garáže a pak se to prodlužovalo..., v 17 jsem jezdil do učňovské školy skoro běžně , až mě načapal učitel autoškoly, co jsme dělali při škole--to byl velký průšvih, musel jsem mu slíbit, že do závěrečných zkoušek v autoškole jezdit nebudu, byl to super chlap tak jsem to dodržel, ale na závěrečné zkoušky a testy jsem už přijel autem--policejní komisař po zkouškách hned štemploval řidičáky těm, co měli na motorku..., takže první ofiko jízda byla ze školy dom 😂

před 48 minutami, KoudaK napsal:

Já si dnes dodělal takový puzzle pro dospělý.. Zítra povrchovka a snad v neděli montáž na místo.. Pak sem zas hodím fotku.... 😉👍😊 

Krásná práce 👏 

@KoudaK zaujala mne podlaha. Právě řeším na chalupě co do stodůlky namísto stávajícího mlatu, kde je složené trochu dřeva, stojí tam štípačka a cirkulka a dřevěné špalíky mne nenapadly.

Čím jsi impregnoval špalíky a co je ve spáře? Jako podklad máš štěrk?

před 46 minutami, Klemoň napsal:

Nám se rozpadlo to tvoje krásné prkénko na maso  😟

Myčka? Uděláme nový..... 

Kdepak , myčka ani náhodou ! Ale samozřejmě mycí houba a oplach pod tekoucí vodou to ano. Ale žádné louhování ve vodě, to ne . . . . :roker