Jump to content

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

• Replies 15.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda....

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit neb

Ahoj Vlasťo, děkuji za optání.  Zdravíčko slouží a celkově jsem v pohodě. Nezhoubný nádor v hlavě je hlídaný a když bude zlobit, tak mi ho prý na vrátnici ve FN Olomouc odstraní.  Koleno

Posted Images

Já u renolda musel se spojkou protože ho jinak nenastartuješ,když spojku nezmáčkneš je to jako když klíček otočíš do první polohy,rozsviteji se kontrolky a startér je hluchej

Z dnesni doby opatreni pro telatka coby ridice :)
Ale taky vzdy se se slapnutou spojkou a to na zadnem nasem aute nebyla jistena spinacem.

Jinak dnes jako kazdou nedeli a jine dny
Dokopal jsem se a dodelal takovej pokus o "slider" pro kameru s pohonem - je to z dnesniho pohledu jako jit na sjezdovku se strejma lyzema s vazanim "kandahar" ale zda se ze to bude zivota schopne.
Vcera se roznesla kura po zahrade 25 "pytlu" fuj kazdy prosel rukama trikrat :(
A v patek pribrzdil kolega s plosinou na multikare - to se dnes uz nevidi a omlati se kousek / 2m2 / dofoukle fasady - ofiko bych musel nejlepe 30dnu predem pozadat o vypujceni chodniku dotazat se na "policii" a jelikoz jsme v pamatkove zone ....
Vice psat nebudu pristi tyden jim donesu desatek "100Kc za vypujceni chodniku" a tim pro me akce s mestem skoncila :) Cela akce i s preparkovanim plosiny cca 35min.

Az v case budeme nahazovat tak uz nebudu ani nikam psat - smysl to nema.

@radim.1008časem,časem.... vždyť to nejde všechno hned. Jiné práce se tady ještě najde. Garáž měla prioritu, teď musím řešit mnoho dalšího  🙂. Dodělat kus fasády, nějakou dlažbu ke vchodu, nejlépe nové vchodové dveře atd,atd..  A zrovna jsme koukali na nějaké obložky ke garářovým vratům, tak by pak mohly vyjít i na tu pergolku 🙂

No je to prostě nekonečný příběh

Před hodinou, radim.1008 napsal:

Však v poho. ;) Jo jak je barák, tak je pořád, co dělat. Na jedné straně skončíš a můžeš pomalu začít znovu. Alespoň se nenudíme. ;) Taky nemám stání ještě dodělaný. Chybí dlažba a to už přemýšlím, co budu dělat dál. :D

To mi povídej, jelikož se minulý rok dodělala dlažba pod stáním.... Tak na tento rok je v plánu:

1) fasáda pergola

2) kuchyně pergola nábytek

3) 10m3 nádrž na vodu zabudovat pod užitkovou zahradu

4) základy pro skleník+skleník

5) dokážete okrasnou zahradu+ dodělat obruby kolem trávníku.... 

A myslím že bude tak říjen.... 

Příští rok udělat nový plot místo dřevěného původního, po 16 letech novou kuchyň (stará je v pořádku tak si ji postavím v garáži) ještě, že ta bude jen za cenu materiálu, když si ji udělám sám 😂😂