Jump to content

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

• Replies 15.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda....

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit neb

Ahoj Vlasťo, děkuji za optání.  Zdravíčko slouží a celkově jsem v pohodě. Nezhoubný nádor v hlavě je hlídaný a když bude zlobit, tak mi ho prý na vrátnici ve FN Olomouc odstraní.  Koleno

Posted Images

před 2 minutami, Petr 3008 napsal:

@HanysRjá to musel před tím ukončit a běžet, však víš.  Je to hrůza, jízdní řád klepe na dveře a řidič sedí na pc fóru 🤣. Od té doby tady ta veřejná doprava pěkně hapruje 🤣

@vagi žiješ ?  Já jen jestli jsi nevykrvácel  ?   🤣

🤣 No já si říkal kam ses vypařil 🙂 Tak teď naštěstí stejně moc lidí nejezdí ne? 

@vagidostal své dny nebo co? 🤣 Nebo proč by měl vykrvácet? 🤔

Edited by HanysR

Protože mu dneska šťourali holuby v nose. :D Nechtěl se svěřit do ruk již zkušenému a raději se doma cpal řízky s bramborovým salátem. :D

před 9 minutami, HanysR napsal:

Kde bydlíš ty nevím, sypu si popel na hlavu :mad:;)

Tam, kde vagiho tchýně s tchánem. :D To jsem ti pomohl co? :D Ale, že jsi to ty a máš tak pěkné auto a určitě koukáš přes mobil, tak ti to prozradím. Jinak by jsi si to přečetl tam, kde je u tebe napsáno Petřvald. :D:papahttps://cs.wikipedia.org/wiki/Kunvald

před 2 minutami, Petr 3008 napsal:

jezdí teď málo, a pěšky nepůjdou, tak holt musí chvilku počkat..  🤣 každý den není posvícení, a na autobus se má čekat a těšit se 😆

JJ taky jsme tohle razili za dob kdy jsem jezdil v ČSAD s 🚐. Kaštani se na bus musí těšit a čím větší je jim zima tím jsou klidnější😂. A ty ještě větší frajeři když si cestující veřejnost moc dovolovala tak prohlašovali že cestující má dvě povinnosti mít platnou jízdenku a držet se madla až má bílé klouby

@Petr 3008 Aha 😁 už si vzpomínám 🙂 Tak já myslím že to přežil, dnes už tu byl. Určitě jak ho znám se buď něčím cpe - asi těma řízkama, nebo v lednici hledá chlazené 😁 Jasně, kdo chce jet ať si počká, komu to vadí ať jde především pěšky. Pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý 😁

@radim.1008 No jo, já to vidím i na mobilu, jen jsem tomu nevěnoval pozornost. Já bral automaticky že bydlíš Žamberk a to bůh ví jak nad mořem není 🙂 Nějak mě nenapadlo se na to mrknout 😁😉 Prý - že máš pěkné auto... Já vím, že jinak by se tu se mnou nikdo nebavil 😁🤣

Edited by HanysR

@HanysR V Žamberku jsem žil do svých 30ti. Teď už asi 5let v Kunvaldě. ;) Což je za jedním kopcem a údolím. :D

Ale bavil, jsi jeden z mála, co jsem nakoukl a neměl problém se zapojit. Což nejde říct o sekci Rifter, čest vyjímce. :D

Edited by radim.1008

Zařadil jsem se mezi Covid pozitivní . . .  Copak ta zimnice je sice opruz, ale žádný problém . Ale ta podělaná bolest hlavy až na zvracení nic moc a tak si jdu zase lehnout . .   Snad to zaspím . . .