Jump to content

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

V 17. 2. 2021 at 20:05, Péťa napsal:

@Klemoň má asi spíš problém, že na sídlišti se blbě tahá kabel s 230V k té nabíječce

Přesně tak - to jsi trefil. Ze třetího patra + 50 metrů od baráku je fakt už náročnější řešení. Ale ono ikdyby to bylo u domu, tak seď 8 hodin u auta aby ti to někdo nelohnul. No prostě to nejde.  Ale jak jsem psal - už to mám zmáknuté a i s vyndáním vzduchového vířiče nebo co to zaclání před tou baterkou ji mám venku do 5 minut. Jen nesmí mrznout neboť v zimě moje prsty tuhnou/křehnou do 2 minut. Pak už v prstech neudržím ani šroubovák natož matičku . 🤣

• Replies 14.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes jsem velmi smutný.... Byli jsme nuceni nechat uspat naší milovanou feňouru.... Táhlo jí na 13 a už měla trošku zdravotní omezení.... Ale včera k večeru to nabralo rychlost.... Mozková příhoda....

Dnes jsem si udělal radost, splnil sen a asi nasral pár lidí. Dovezl jsem si pozdní vánoční a brzký narozeninový dárek zakoupený v zimě. Péči potřebuje, ale není to nic hrozného. Pár věcí doplnit neb

Ahoj Vlasťo, děkuji za optání.  Zdravíčko slouží a celkově jsem v pohodě. Nezhoubný nádor v hlavě je hlídaný a když bude zlobit, tak mi ho prý na vrátnici ve FN Olomouc odstraní.  Koleno

Posted Images

dnes jsem byl s autem zn. HYUNDAI zachránit jednoho naftového PEUGEOTA, jehož majitel se po těch mrazech rozhodl, že vyjede..., tak nevyjel 🙈--až startovací kabely z mého vozu donutily pežotka poslouchat :super, tak to dopadá, když se auto dlouho nepoužívá :myslim

tak bych prosil: o hnůjdaji pište jen v superlativech 😂🤣🙈🤠😜👍

Edited by ozzy56

Pepi , já myslím, že se Ozzy neurazil . Konec konců to není o značce, ale hlavně o údržbě a přípravě. Oba víme, že když necháš polomrtvou baterku v autě 14 dní v mrazech, tak se nemůžeš divit , že pak nenastartuješ :papa

ch

Před hodinou, Pepito napsal:

@ozzy56, měl jsem na mysli chválu na Hyundai. :D

Ber to prosím jako fórek, nechci se nikoho dotknout. :papa

já to jako forek beru, proto je tam tolik smajlíků :super, jasně, že na pežot foru s vynikajícím vozidlem hjundai 🙈😂 nemůžu uspět :papa, ale pežotek potřeboval pomoc, tak byl hjundaj dobrý... 🤣😂

před 55 minutami, ozzy56 napsal:

ch

já to jako forek beru, proto je tam tolik smajlíků :super, jasně, že na pežot foru s vynikajícím vozidlem hjundai 🙈😂 nemůžu uspět :papa, ale pežotek potřeboval pomoc, tak byl hjundaj dobrý... 🤣😂

Když jsem v roce 2004 si koupil 406tku, kolega z Ústí nad Orlicí si ve stejnou dobu koupil nějaký Fiat (nepamatuju už který). Ten odemne slyšel pomluv na Fiat, jakou udělal chybu. A co čert nechtěl, tak dva měsíce na to jsem byl na otočku v Brně a Olomouci i s moji těhulkou. Na cestě zpět, v Ústí nad Orlicí na křižovatce, Pežotek zhasl a nic nedělal. Pokorně jsem kolegovi volal, aby mě Fiatem na laně odtáhl na parkoviště, kde auto zůstalo a pro nás přijel brácha ;)

Presne kolega ma starsiho Tiguana - prej pesek stale poruchove a nespolehlive auto....
Ma ho treti mesic suma za opravy cca 80tis a kdyz mrzlo tak prestalo startovat :)  nemrzne startuje .....

Ono to bude naprosto jedno odkud ta ctyrkola plechovka je ...

Před hodinou, Péťa napsal:

Když jsem v roce 2004 si koupil 406tku, kolega z Ústí nad Orlicí si ve stejnou dobu koupil nějaký Fiat (nepamatuju už který). Ten odemne slyšel pomluv na Fiat, jakou udělal chybu. A co čert nechtěl, tak dva měsíce na to jsem byl na otočku v Brně a Olomouci i s moji těhulkou. Na cestě zpět, v Ústí nad Orlicí na křižovatce, Pežotek zhasl a nic nedělal. Pokorně jsem kolegovi volal, aby mě Fiatem na laně odtáhl na parkoviště, kde auto zůstalo a pro nás přijel brácha ;)

Když jsem ze zvědavosti jel na první auta do filmu od Bennyho do Vodochod,to jsem si tam vyslechl,co tam Ulysse dělá mezi pugy ,asik nevěděl,že je to jedna řada s 807 a jaký to jsou Fiat krámy a co čert asi chtěl,tak tam klekl pug toho co mi to vysvětloval.