Jump to content
Marcel00

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

Neblbni ... jsi nepochopil že v tom kanystříku má slivovici?

Posted (edited)

Noo humoru jest treba ja jdu z prace a na "pekarne" kam bezne chodim pro snidani napis a cedule volne prelozene "dovnitr jen se zakrytou  ..... usta"

Rikam si fajn rousku nemam kapesnik nebude stacit a tricko tak nevtahnu .....  :)
Skocil jsem domu mam respirator peknej papirovej takovej ten co se v tom neda dychat - vratim se nasazuji - a jelikoz jsem "obryleny" prestavam videt :)
Po hmatu a pameti nakladam co potrebuji prichazim k pokladne a .... pak uz jen smich :)

Ta plynova maska by ty zensky asi odrounala ....

Jinak Polaci zcela bez okolku dnes neprijedou vcera ti co meli stesti tak z nocni prijeli kolem poledne a ti co mene tak kolem 16hod!
Z ranni potakvali ti co jeli zase na noc - ale bohuzel problemy dela polska strana dnes kolona pry uz 30km a v Hk to odklaneji na obchvatu - jsou to tedy vetsinou kamiony ....

Edited by Lihous

U nás poláci bez šance už od včera. Nejbližší přechod v Harrachově 140km cesta a 5 hodin čekačka na čáře...

Všichni zůstávají na neschopence a vychcaní polští doktoři začali vybírat 120 zlotých za vypsání neschopenky :blicismajlik

Posted (edited)

Me prekvapuje ze na jedne strane "p.premier" nechce automobilku zastavit ale na druhe neni schpen dohode aby se otevreli alespon ty male prechody klidne i na docasnou dobu pro os.dopravu pro "pendlery"

Me to pripomina skoutecne kocourkov.U nas jsou spis na "osetrovani" maji doma deti ... ale to jeproste fuk - jak k tomu prijdou lide kteri jedou treba rave od Hk na Na ???
Stejne tak u vas nahore .... Ostravsko ....??
A i jinde

A to se nezminuju o tech co tam slouzi 12ky ;)

Edited by Lihous

u nás nějaký idiot trefil do konce kolony s kamionem,  asi si četl knihu a řídil u toho, či co, tak jeden mrtvý..., byl sem se venku projít, roušku urobil podle televize :super, ale plno lidí chodí bez ní..., jinak dneska začalo určitě jaro, venku krásně, ale pivo na zahrádce si nedáš... :(

Ráno Galaxa do servisu. Výměna thermostatu, pylového filtru + celková prohlídka a SPOKOJENOST. 

Odborník na Fordy pochválil stav auta, řekl, že DPF funguje naprosto v pohodě a veškeré hodnoty, co na diagnostice vyčetl, jsou v normě. Nepotěšila akorát blížící se repase uložení zadní nápravy, ale říkal, že to hrozí až třeba za rok - dokud mi náprava nezačne mlátit nebo auto "plavat", tak by to neřešil. 

A já od včera doma též, mladší dorazila domů z rakous, byla tam na firemním Teambuilding,teď má práci z domu, takže mě v práci raději nechtějí. Tak makám na zahradě. 

Já jsem dnes vyrazil do světa protože jsem měl nějaké drobné resty tak jsem je vyrazil vyřešit. Abych jako měl klid protože už se pomalu lidi začínají ptát na přezouvání tak abych nemusel odříkat přezouvání kvůli nějakým drobnostem. Byl jsem poslat DP a hlášení do zdravotní pojištovny a na sociálku jelikož jsem tady žádný " držkodekl" originální výroby nenašel tak jsem vytáhnul takovej ten rukávovej šátek captain Morgan kterej jsem vyhrál někde v nějaké tombole s tím že když polezu někam do provozovny tak si to natáhnu přes držku. První zastávka pošta na dveřích cedul lezte dovnitř po jednom u přepážky jedna ženská tak zevluju venku vidím že se ženská otáčí a štráduje si to ke dveřím tak v jedné ruce ty tři obálky a druhou si natahuju Morgana přes držku bába mi i dveře podržela a pak  bylo slyšet jak třískaj kramfleky o chodník jak zdrhala tak jak jsem vlez do dveří tak jsem slušně pozdravil a říkám aby na mě nevyskočil nějakej pistolník že má přikrytou držku a paní se smála podívá se do počítače a povídá dneska jste 85 a první kdo má přes obličej aspoň něco. No tak jsem byl rád že jsem byl pochválen ale pak mě teda polil studenej pot když ze sebe vymáčkla cenu za ty tři doporučený dopisy 170 Kč říkám tak to kdybych to odvez osobně tak to vyjde levněji. Pak nějaký cestování po Praze při pohledu do autobusů v každém voze tak do 15 kaštanů a z nich tak možná třetina nějakej držkodekl. V horních počernicích na zastávce jsem viděl přesné chování pejskařů při příjezdu vozu do zastávky všichni náhubek nasazený a jak vlezli do vozu tak si to sundali přesně takhle to dělaj s čoklama aby kočí viděl že má náhubek ale jak vleze do vozu tak mu ho sundaj.  No a jelikož jsou zavřený lazebnický salóny tak jsem po obědě nastartoval mašinku a vlastnoručně si vyrobil na hlavě sestřih ala ku.va virus. Malej Pepíno přišel akorát když jsem vytvářel to umělecké dílo podíval se na mě a povídá no co to je a utekl k našim a máti mi říkala že přiběhnul oči navrch hlavy a povídá babí strejda si loupe kedlubnu a má to jak divočák půl hlavy má kratší než já a druhou zase delší ale má to tak různě. Jinak jsem teda s dovolením nic nedělal. Zítra mám Pepína na celý den. Tak budeme něco tvořit spolu.

U nás taky Poláci dneska nebyli, prý včera dojeli po ranní až někdy kolem půlnoci..

Odpoledne jsme s tchánem lehce ořezali ořech a pak jsem nalil olej do 206, protočil jsem motor ráčnou a pak startnul:) auto dva roky stálo a tak jsem poprvé v životě měnil rozvody:D  ještě vyřešit ty kontrolky na pristrojovce a bude to ok

IMG_20200317_171721.jpg

před 14 minutami, PaKr napsal:

Odpoledne jsme s tchánem lehce ořezali ořech

Ošetřovali jste nějak ty řezy?

Na podzim jsem řezal větve z hrušky a tam jsem to mazal  štěpařským voskem. Teď jsme to neošetřovali, protože strom půjde max do tří let úplně k zemi, takže to nemá smysl

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Jinak jsem teda s dovolením nic nedělal.

Kecá jako vždycky !  Mojí šefové "opravil" s diag u nás na parkovišti Picasso a pak odfrčel s mojí 308SW zastavit únik oleje.  Vrátil se "za chvíli" , byla to prkotina - jen něco dotáhnout !  :super

Ale jinak nic nedělal  :papa

Přes veškerou nepřízeň v tyto dny jsem se vydal do Dacia Auto Belda na servisní prohlídku s autem před STK. Vše po tech.stránce OK, výměna oleje, pylový filtr, vzduchový filtr, výměna brzdové kapaliny, rozebrání a vyčištění brzd vepředu i vzadu, plus celková prohlídka vozu, práce 3,7hod. Cena celkem 5609,- V servisu si mohou být jisti, že tam příště zase přijedu ;)