Jump to content
Marcel00

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

rano z prace lehce zdrimnul a se*u se tu s pocitacem viz vedlejsi vlakno
pred hodinou me dispecer netrpelive volal kde jsem se zapomel ze mam psanou smenu - sem mu pripomel ze jsme se domlouvali na "pohotovosti" takze ted pohotovostne doma piju nealko napoje a doufam ze nebudu potreba :P a za hodinku az dve pujdu dospat spankovy deficit

a zitra v planu financak - holic - posta - stavebniny - "kulata lopata"

Před hodinou, Medvěd napsal:

Svatba má bejt veliká, ať mají přátelé na co vzpomínat a musí se dít spousta věcí, aby se mohly v tu pravou chvíli vytahovat citlivé vzpomínky doplněné fotkami. 

Nevím teda podle mě je to záležitost především těch dvou a ne toho aby si měli přátelé o čem povídat a vytahovat nějaké citlivé vzpomínky to ať si dělají ale ne na můj úkor. Asi jsem v tomhle jinej možná že za to může i to že když jsem jezdil jako kmenovej tak jsem měl denně za zády spousty lidí a upřímně se přiznávám že ač už víc jak dva roky jezdím jen jako brigádník tedy ne každý den tak je mi pořád milejší komorní společnost než davy lidí okolo. 

Přesně tak.  Ať si každý udělá svatbu jak se jemu líbí - je to jeho svatba !    Kecáním do svatby to začíná , vybíráním nábytku do cizího bytu to pokračuje a vrcholí to kecáním do výchovy . . . .

Edited by Klemoň

před 1 hodinou, Sawoy napsal:

Já i včera.

Týden by měl vypadat takhle (počínaje zítřkem): malá neděle - úterý - středa - čtvrtek - malá sobota - neděle - neděle.

ono to přijde, jednou bude jen neděle :aut

@ozzy56 souhlasím...😋

Jinak já se dneska zlobil s diagnostikou....před dvěma lety fungovala...a včera se nespojila ani za boha s autem....tak v domnění,že si pomůžu reinstalaci jsem ji vymazal...a za boha ji nemůžu naistalovat...vždycky to skončí hlaskou viz  níže...asi by někdo nevěděl co s tím...a ne wokna se mi dělat znovu nechtěj..

20200224_232912.jpg

Edited by Fruktis

Ráno pracovně Doblem do Jiříkova a vyšlo mi takovýhle nádrherný numero.
No a odpoledne opět Doblem do Havířova, snad bude D1 cajk

Není k dispozici žádný popis fotky.

No jak se to vezme pro me den teprve zacina ale uz sedim v octavii smer Praha letiste pro zakaznika

Podminka je kalhoty, kosile (sako neni podminkou) a anglictina

Do kalhot sem se vesel ty jsou pruzne kosile je jen taktak a sako nedopnu 🙂

a anglictina no asi tak 4 slovicka zvladam

Tak dávej bacha aý budeš pasantovy nakládat bagáž do kufru aby jsi se nenašponoval moc v těch pružných kalhotách a pak jsi nejel dom s holou prdelí. 

Já jsem vyměnil to prasklý péro objednal jsem železo zítra ho přivezu a pomalu musím v mezičase začít tvořit schody k mobilheimu ségra tam měla takový provizorní (asi 5 let) z palet ale už začínají bejt dost vaklavý tak se udělají železné a nášlapy budou z takových těch plastových desek jak se používají na mola. 

Edited by Vena garážmistr

před 17 minutami, Lihous napsal:

v tom nemecku se skutecne zblaznili

Voni to halt maj historicky daný.... Naposled Áda…. No ten možná nebyl naposled.... Spíš bylo ještě něco mezi....

Tak těch 1.5 m je pakárna ale jinak ... nevidím problém. Pokud ovšem dohlidnou aby se cyklisti (hlavně ti s úmrtním listem v kapse, ale nejen) nemotali uprostřed jízdního pruhu.

no, ono pitomci narůstají geometrickou řadou i v německu, takže jezdit kolem baráku a tůrovat motor pod oknama se holt prodraží, co se na tom nelíbit? :super

jako puberťák sem dostal od suseda facku, bo sem jezdil pod oknama na pincku a budil mu děcko, i bez pokuty sem začal jezdit jinam :papa

Cestou do Havířova jsme povečeřeli v oblíbené restauraci ve Velké Bíteši (www.urausu.cz), teď už jsem v hotelu Boršičanka a budu tu až do čtvrtka.

Zprovoznil jsem diagnostiku na w10....tak a  teď budu doufat že bude povídat s autem...

A přitom takova blbost...co dělala neplechu...windows defender....🤪

@Vena garážmistr ony jsou fakt pruzne - rekl bych jeste tak na 30kg
a mel jen jeden malej kufrik a NTB

jo cesta celkem v pohode clovek jak tu prahu jezdival a ted skoro 7 mesicu nic zjistuje kolik noveho se tam udalo zmenilo postavilo :P

jo a pred pulnoci telefonat od dispecera ze sef si me chvali ze cesta z letiste byla perfektni takze za dobre chovani mi vrati octavii (za trest sem jezdil 5 mesicu ve fobii) - tak si to zase neposrat

Edited by Havlicek.Lukas