Přejít na obsah
Marcel00

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

@ozzy56 to si mi připomněl scénku z orlicky přehrady...Tak deset let zpět...možná více...mladý parecek na kánoi a on chtěl ji vyfotit..stoupl si, vyndal foťák a ozvalo se zblunk...ona se na něj podívá a suše pronese...doufám že to nebyly klíče od nového tatinkova vozu... No a představte si byly to oni...ten vyraz jak tam chudak kouka do ty hluboky vody dodnes nezapomenu...:aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 18 hodinami, RichVa napsal:

Novou mám také uprostřed ale už nahoře. Má menší držák a tak se vešla vpravo od dešťového senzoru v zákrytu za zrcátkem. Řidič ji má schovanou za zrcátkem, spolujezdec ji vidí přímo a a přitom jde sklopit jeho sluneční clona.

Mám ji umístěnu úplně stejně a nikdo nemůže nic říci - je schovaná za zrdcátkem a tak není v zorném poli . . . Ten úhel záběru ze spodního rohu nepovažuji za úplně šťastný . . . .  Ale moje auto a moje kamera to není   :papa  Jen názor . . .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejlepší je vyndat si kartu z kamery ,včera jsem sem dával video a vzpomenout si na ni až druhej den abych ji zas vrátil spatky do kamery,,hlavně,že jsem si ji dal do pouzdra k brejlim do bundy abych na ni nezapomněl 😃

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Včera návštěva hřbitova, kafe u tchánovců při příležitosti vyzvednutí dvojčat který tam trávily dva dny z jarních prázdnin a mj. je švára vytáhl na Říp, navečer dorazila IKEA, objednaný nákup Tesco na pondělí. Dnes smontovány tři komody, šatní skříň a vozejk se šuplikama na můj drobnější vercajk. Teď už gaučink.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, Fruktis napsal:

jel jsem mhd...bezohlednost kaštanů do nebevolajici...metro jezdí co dve minuty a stejně vás dokáží srazit z eskalatoru..:roll

Jsi nebyl dlouho na horách co ???  Myslím tím lyžovat - vleky , lanovky , bary . . .  proti tomu je MHD zapomenutý ostrov v karibiku :roker

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

My dneska s partijou byli zapít Frontmena kapely The Prodigy, dokonce došlo i na FireStarter aka Zapálený Absinth ... R.I.P 🤘

Zažil jsem jej Live 2x na RfP a vždycky to byla pecka.

Upraveno uživatelem Tony Stark

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo. Budeme zapíjet ve středu, to nám začíná dovolená a jarní prázdniny. Pošleme tam 12ti letou Tulamorku...

Jsem rád, že jsem ho ještě vloni viděl na živo v HK na Rock for people...

R.I.P. Keith Flint

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, dnes mi dorazil balíček a v něm trochu chromu . Tak jsem lehce zkrášlil( tedy podle mě) mazlíka. Přidám nějaké foto. Auto je špinavé, páč včera pršelo, tak to přehlédněte.

E1F9237D-7F6D-4AB8-B844-2256B7A54D5A.jpeg

0392C69E-06A8-4CF6-B875-03112D85AFDF.jpeg

DC08233A-8999-490A-870B-F275BEA1FE73.jpeg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Včera zas tak trochu hektičtější den ráno ve 3,45 z baráku a domu jsem se dostal po 20. Do 15 jsem jezdil s busem pak jsem přiletěl domů zahodil jsem 807 a šel na bus abych vyzvednul C2 v Úvalech od kámoše který na ní zařizoval STK odtud jsem jel k ségře pro SX4 a jel jsem s ní na STK. Obě auta mají novou platnou STK obě bez závady. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak já to vezmu za víc dní :)

během minulého týdne na rodičovské 406 vyměněný chladič a topení, brzdové pakny, zapojena (za pomocí kamaráda) uni dálka k centrálu a vyměněná patice antény.

(od 11 do 22. února jsem byl na nemocenské, takže oprava se protáhla - začal jsem 7. 2:D)

dneska jsem švagrovi na mondeu (rok 08) opět řešil anténu, dopadlo opět výměnou patice - pasuje peugoťácká:D - aspoň to má sklopné:)

no a mezitím jsem odeslal našemu státu peníze za to, že jsme koupili baráček:bacha (úředně - daň z nabytí nemovitosti)

Když by zájem o zapojení dálky,tak se rád podělím:)

IMAG0953.jpg

IMAG0957.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek