Přejít na obsah
Marcel00

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

@Pe.Tr, zmrzlý jsem nebyl, spíš mi bylo teplo po čtyřech hodinách po všech čtyřech sjezdovkách a nejvíc když jsem sjížděl tu černou sjezdovku :D:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Návštěva do  PHA a rovnou kšeftík, koupil jsem originální příčníky na 508SW 1x použité to znamená že jsou jak vyndané z krabice za krásných 1500kč :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dopoledne navsteva Brna dobra kava pote projiti si "jak jinak" parku pod hradem - vyzkouseni naseho noveho prirustku z rady videa - konktretne gimbalu.
Cestou zpatky zjisteni ze jiz delsi dobu planovana vymena predniho okna se nebude odkladat - asi odletlvsi kaminek od protijedouciho auta v cca 1xx km/h
u Ceske Trebove udelal ukazkovou "hvezdicku" tak ze se bude objednavat na nas ucet - jen netusim jake "martirium" bude s prelepenim
dalnicni znamky a prachove.V tom nejnepriznivejsim stavu proste poridime nove :( a co bude stat samotne sklo taky netusim.
Jinak nadherny den - a "zbytek" preji a posilam vsem :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všem.  Potřebuji "rychlou pomoc"  Můžete mi někdo podle VINu napsat jaký tam patří olej a hlavně jaký je interval výměny rozvodů ??? Není to moje , ale znáte ženy no - vše řeší u auta až po . . .    :bacha

VIN :  VF7CH9HZC98259898   (je to Citrón 1,6 HDI)   Díky moc za pomoc . . .  👌

Ještě to doplním - 10 let staré . . .   ale to podle vinu poznáte

Upraveno uživatelem Klemoň

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj Radime - tipuješ nebo reálná informace ???         Já že jsi přihodil toho zamyšleného emotikona . . .

Upraveno uživatelem Klemoň

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano mám stejný motor, 9HR osmiventil, nejsem si jistej jen tím km proběhem na rozvodech. ;) Mě je měnil minulý majitel na svolávačku. Deset let? Tak to bych je vyměnil.

Upraveno uživatelem radim.1008

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jo kluci - opravdu díky.     :potlesk     Tak ať se modlí v pátek při STK !    . . . když vidím , jak točí motor do maxima, tak mi krvácí srdce.    Neříkám , že občas nedám 5 000 ot/min , ale červeným číslům se s tím mým řetězem radši vyhýbám . . .

Doporučím výměnu a typ oleje předám  :mrk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek