Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 33 minutami, MJSytic napsal:

Verča je v tom v nevině. Nedodržení bezpečné vzdálenosti :roll

Takhle otevřený ven? Čím byla trefená? :bojim Tak aspoň, že to půjde na pojistku. Teď ji budeš muset půjčit GéTéčko, protože na importu určitě nic volného nemají. :P:D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera to bylo narocny.. den kdy jsem se mohl vyspat: kacky peugeot byl jineho názoru :D

rano me vzbudila s tim ze ujela pul km a uz nenastartovala.. tak jsem ji rychle hodil do prace, s tom ze se na to podivam.. sikulka natankovala nekde na nejake noname benzince a zamrzl ji benzin, tak se to hodilo na lano a odtáhli sme to k dedovi kde jsem to nahrival aby to povolilo

pak vymena filtru. No rozjelo se to, a pak ve čtyři na firemní akci.. az moc narocny den na to ze jsem nic nechtel delat. :D

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr  když se nad tím zamyslíš , tak starý "Žabotlam" neboli Panťák /Pantograf (jednotka 451/452) je vlastně na kolejích stejná legenda jako "Vejtřaska" neboli Praga V3S (Vojenský 3osý Speciál) na silnici :papa

Doufám, že jsem to napsal správně. Nejsem žádný odborník, jen mne kdysi trochu brala železnice a tak jsem znal i číselné řady naší železniční klasiky.  :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to asi ano, ale v době, kdy jsem vlakem jezdil, tak ne. Elektrifikace v tomto regionu nebývala na výši. Jezdil jsem zhruba od Chebu do Ústí nad Labem v letech 1980 - 1986....

 

 

Upraveno uživatelem Hafity
*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...