Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak jsem se dnes po nucené pauze zase trochu pověnoval práci dopoledne jsem udělal objednávku a od oběda do teď jsem byl na dílně. Od před vánoc jsem tam měl rozdělanou novou polici na krabičky s drobným spojovacím materiálem tak jsem ji natřel a ještě jsem přidělal jeden foch do stávajícího regálu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli budeš pilnější než já - dnes jsem byl krom jedné slabé hodinky poprvé od 22.12. venku. Je tam čerstvej vzduch a jinak jak ten vejlet na severní pól  - nic moc, nedrncalo to, krajina neubíhala ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřu jak mezek , a chystám se na první letošní pracovní sobotu. Už dva dny se chystám vyměnit nějaké ledky v int. auta a nějak se mi do toho nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dopoledne jsem ometl 20cm sněhu ❄ z Bobíka, že prý odpoledne pojedeme na nákup. Pak přišla žena, že jede s pantátou, abych nemusel s tou rýmou nikde courat... To mám hodnou ženu 😂 ,ale moha to říct dřív ☠🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud to nebyl prespolni beh na lince v nejake robotarne tak bych to nezverejnoval aby na to neprisla manzelka :P

EDIT:  tak sem nasel v telefonu skoro 19 tisic kroku - cca 14 km bylo to 10 zari tak sem premyslel co to bylo
a on to byl prvni skolni den holek pak cesta do mesta na zmrzlinu a prochazka po meste

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si vzpomněl.😃

Dělal jsem 12ku a zavřeli nám kvůli rekonstrukci průchod na vedlejší halu, kde sedí soudružka vedoucí a ten den byla ještě víc jeblá než obvykle 🙃

A jako mistr na výrobní lince v auromotive se někdy naběhám (když se něco kaká) 😂🤣

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na krokovani jsem mel nejake externi hodne asi nepresne zarizeni ale denne me to ukazalo od 12 do 16km s tim ze na parkoviste to mame cca jednu cestu prez kilometr :C(
Kazdy den kdyz odpocitam nejakou nepresnost rekneme 1/4 jsem taky na zajimavem cislu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že rada jak si DO..... páteční večer 😡😡 Psal jsem že se chystám veměnit zbytek ledek v int 508 , no inu nedočkavost se vyplácí. Jdu teď před chvilkou vyměnit jednu do kufru na zkoušku, inu šlo to hladce udělám i tu druhou , no jdu i na tu netopíří polohu na středovém tunelu vzadu , zbývají už jen ve dveřích a u nohou vepředu , ve dveřích OK netopíří poloha u nohou řidiče u nohou spolujezdce a zbývá pohodička ve dveřích spolujezdce . Je tma, mokro dělám to na ulici za rozsvícených w5w  tak že vyndavám horké žárovičky. Kurňa poslední byla tak teplá že jsem jí nemohl vyndat prstama tak jsem použil šroubováček na vydloubnutí 😪😓 Jiskra a tma , nesvítí to ani u řidiče ............... Auto uvidím za světla až v pondělí , mám dva krásné dny ve kterých budu přemýšlet co s tím 😡 Raději jsem měl napsat že jsem nedělal vůbec nic !!!

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám že se vypálila pojistka , ale za tmy na to dnes nesáhnu !!! :D Jinak jsem odemykal zamykal otevíral zavíral a nic

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se plynovej kotel zepta - "cojsi pro me udelal v lete ? odpovim mu nic jako kazdy rok" :D
Ano dnes od zhruba 4,00 byl pokus o "presvedceni" ventilatoru aby nam jeste alespon par dnu foukal - ee rozhodl se ze proste ee.

Myslim ze to  bylo pred rokem kdy jsem resil podobnou vec.Nu cas sel letel .... a ja si dnes zajel pro jine nove pro jistotu s regulaci do nejakeho velkoskladu
u Hermanova Mestce a me prekvapeni bylo ze byla i ochota dnes neco prodat navic skald mel inventuru.

Je po vymene a snad zase budeme alespon dalsich 10roku topit.

IMG_20190105_130416.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...