Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Dnes ráno návštěva pily v Kunčicích, objednání výroby dřevěných polí do plotu. Potom vyzvednout u švagrové helmu pro manželku. Rychlý oběd a následně 150km s manželkou na skůtru po okolí, na čumendu, pito+pivko, jinde zase oběd ve vyhlášené hospůdce a na závěr grilované klobásky u tchýně. Včil na kanapi u Prostřena.

37393480_1818663718222476_447458802522914816_n.jpg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle doufám zítra autobus vypadat nebude. :bojim :D 

Dnes nastal den, na který se těším už od nového roku. Začala mi dovolená. A rovnou jsem si vzal tři týdny. :mrk  Odpoledne jsem posekal zahradu, a navečer umyl auto. Zítra naložit a vyrazit směr moře. Už se těším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po letech jsem donutil ženskou respektovat systém kde se prostor kufru nevycpava desítkama igelitek a všelikých balíčků apod. 4 přepravky s jasně daným obsahem a pořadím uložení 2+2 na sebe. Pak stan kterej přijde ven první apod. Mezi sedačky (jezdíme ve 4) kemp. stolky a křesla. Příklad z loňska (letos je to vyladěný líp).

 

SET 1.jpg

SET 2.jpg

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme měl na dnes noční. A s kolegou který je čerstvě po zkušební době tudíž toho umí jen o trochu více než já ale praxi v tom má téměř jako já takže ideální dvojice na náročnou páteční službu kdy se domů  stahuje největší " éro " z naší flotily A 330  které se do hangáru ani nevleze a nechává se před hangárem naštěstí se tahá jen jednou za týden protože lítá po celém světě.  Ale vše dopadlo podle očekávání v pořádku.

Dopoledne jsem odvezl Pepina z dovolené u našich dnes odjíždí na dovolenou s druhou sestrou a její rodinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhl plánovaný výet na pěchotní srub "Na pahorku" u obce Bezděkov u Trutnova, který má ve správě přítel manželčiny kamarádky.

http://www.ts44.cz/index.htm

Pak jsme se šli podīvat ještě na sousední srub a zrekonstruovaný řopík. Tuto část výletu jsme zakončili obědem v penzionu na Poříčí v Trauči. Po obědě jsme s manželkou pokračovali na Gablenz, přehradu Les Království a Zvičinu. Domů jsme se brouzdali okreskami okolo Miletína, Lodína a Nechanic. Celkem asi 200km, od 8:30 do16:30. Manželka spokojená a Burgman šlapal jako hodinky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, StibTo napsal:

@Hafity Teď nevím, co myslíš. Ten off topic, co patří úplně do jiné sekce? Nebo mi unikla nějaká čestinarska perla :myslim

@morepower už to částečně opravil, šlo o perličku.... OT jsem přešel s nadhledem sobě vlastním...

Ale je fakt, že akát je luxus.... Půl kubíčku jsem měl tu čest prohnat krbem :super

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam měl původně "krasnej" místo krásný, páč sem to chtěl napsat "krasnej den" jenže já mám ty soboty rád všechny :D, tak jak sem to přepsal, sem to ňák přepsal necelý. Nebo?

jinak akát je zatím mnou vyzkoušený nejlepší dřevo na topení. Prý lepší je už jen pětiletej buk...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 7. 2018 at 20:18, radim.1008 napsal:

Takhle doufám zítra autobus vypadat nebude. :bojim :D 

... Zítra naložit a vyrazit směr moře. Už se těším. 

Tak nevypadal. :) Všechno v kufru i se zimním kolem. :D V autě jen balik vody a přebalovací taška plus deky a pár plyšáků. :D 

 

DSC_3766.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...