Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

po 3 letech co jezdim zasobovani restauraci me v jedne jidelne nabidly obed - to se proste neodmita - lepsi se v klidu najist nez dostat 6kc dyzko no ne ??

byly licka na vine s kasi (tusim) a okurkovo rajcatovy salat - proste zelenina v misce :P

jinac tak nejak v pohode jen ty uzavirky a omezeni v Praze by mohly nejak synchronizovat - ne ze stojil pred krizovatkou 20 minut protoze cela 3 pruhova krizovatka je omezena na 1 pruh rovne a 1 pruh vpravo - na zbytku si silnicari davaj cigarko :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎11‎. ‎7‎. ‎2018 at 19:59, ozzy56 napsal:

holt nová doba--kdysi jsem rozvážel mimo jiné uhlí nebo koks na šachetní rekreační střediska a neexistovalo, abych tam nedostal oběd a cigarety, někdy byl k tomu i tringelt :)

No je jiná doba hlavně na těch rekreačkách a hospodách už dávno nejsou ty lidi který to měli za vlastní i když to byli RaJ nebo Jednota nebo která firma dřívejc tyhle podniky provozovala protože tehdá tam byli lidi který měli to co má dnes málokdo  stavovskou čest a ty lidi nepotřebovali aby je šofér se závozníkem který tam něco přivezli pomluvili u konkurence. To samý já si pamatuju že bylo úplně normální  v motorestu nebo hospodě u cesty když tam přistál autobus tak šofér/ři dostali oběd první a ještě kafe samozřejmě že na podnik protože na ty dvě kafata a dva obědy ta obsluha v pohodě vydělala na těch pasažérech z toho busu. Pak už to bylo třeba jen to kafe ale teď na autobusáka čumí jak na vyžírku. Jednou to jsem jel se strejdou na nějaký zájezd a zastavili jsme u motorestu strejda dostal oběd já jsem dostal oběd strejda kafe já nanuka a když jsme odjížděli tak přiběhla servírka a strejdovy loupla do kapsy padesátku a ať se zas zastaví až bude mít cestu kolem no na zpátečce jsme tam zastavili zase a opět stejný scénář. No jo ale to se psalo L.P. 1987. A taky si pamatuju když už jsme u těch zájezdů tak když se výletníci vykládali doma a byli spokojený tak každej kdo vystupoval utrousil nějakou kačku do čepice která měla svoje místo na palubce.

 

Jo dnes dorazila ta slíbená baterka do founu. Ale nemám sílu ji zkoušet a aktivovat novej foun. Takže asi v pondělí páč do neděle mám denní od 6 do 18 a dnes jsem dojel těsně před 20 protože jsem byl ještě u ségry číst Pepčovy pohádku zítra ho cestou z roboty budu vyzvedávat ale zítra prej má důležité povinnosti ve školce tak tam musí jít. Jak já bych se vrátil do těch časů kdy jsem chodil do školky a do školy. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎9‎.‎7‎.‎2018 at 18:14, FrantaCV napsal:

Tak tady jsem prožil celé svoje mládí a ty "Šutry" mě přivedly k lezení takže v hromadě vrcholových knížek lze nalézt moje iniciály. Jen kousek od Tiských stěn je také krásné pokoukání a procházka.Obec se jmenuje Ostrov a po tzv. "Pašerácké" je to velmi pěkná procházka. A jen cca 20 km po silnici nebo tak dvě hodiny pěšky po červené značce je další nádherné skalní město - Hřensko - s už notoricky známou "Pravčickou bránou".

Milane - pěkné fotky dík. Vrátil jsi mě tak o 30 let zpátky.:super

Věz, že jsme šli až na rozhlednu na Děčínským sněžníku, po červené přes Ostrov. A pak zpátky, takže cca 20 km. :) 

Hřensko s Pravčickou bránou je fajn, ale mimo sezonu, jinak je tam halda turistů. Já se rád vydám i do Jetřichovic, Šauštejn atd. Není problém z Jetřichovic, přes Rudolfův kámen, Šauštejn, malou pravčickou dojít až do Hřenska na lodičky a poté autobusem zpět do Jetřichovic.

Tento kout naší země mám opravdu rád. Člověk ani nemá potřebu cestovat do ciziny, i doma je krásně. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...