Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 11 hodinami, Lihous napsal:

Vena garážmistr  ..... seslost lidi kteri jsou skoro jako vlastni - je nutne v dnesni dobe hodne moc opecovavat neb lidi jsou na sebe jako zver.Mame podobne na "dilne" a je to skutecne vic nez pratele !!


 

 No povím to asi takhle se skorobráchama nemám problém se domluvit na jakékoliv práci a i když máme každý svých starostí nad hlavu a všichni tři máme časově dost náročná zaměstnání  jeden jezdí s kamionem, druhý s dodávkou na a já teď  pomocníkuju na posunu letadel tak se dokážeme domluvit jednodušeji než se domlouvám se svým vlastním bráchou.  To že jsme skorobráchové o nás poprvé prohlásila babča od Standy kvůli které vlastně teď tyhle pracovní výjezdy na Vysočinu pořádáme protože v řádu týdnů jí tam budeme stěhovat od Neratovic mobilheim no a až se to připojí k sítím tak se tam do zimy bude stěhovat i babča.  A je fakt že s vlastním bráchou si nedokážu tak pokecat jako se skorobráchama. Možná je to tím že všichni tři se živíme tou kulatou lopatou takže i když dojdou témata tak šoférský historky se omílají pořád do kola.

No dnes už jsem toho celkem udělal dost vrátil jsem se z noční a na noční jsme s kolegou stáhli jednoho airbusa z letiště na kontrolu pak jsme vystrčili jedno ATRko na motorovou zkoušku večer a druhé ráno a druhého airbusa jsme z kontroly vytáhli na letiště.  Dnes se chystám že budu mejt auta.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Klemoň napsal:

Tak já nevím, ale z té tvé fotky to vypadá na paralelní zapojení :myslim    Kde by se vzalo těch 5V ???  :mad:

jedna se o Li-Ion clanky 18650 ktere maji jmenovite napeti psane 3,7V - nabijou se na 4,24V a elektonika z toho pak nabiji (na kazde power bance je psano 5V :P)
paralelne to je kvuli kapacite

prej automobil Tesla jich ma 7000 :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pokud to píšeš takto, tak to pak ano  :papa  A o Li-Ion aku něco vím - používám jich desítky k modelářskému létání :super.   To napětí máš psané správně, ale těch 4,24V je strop. Osobně moje inteligentní a značková, žádná doma dělaná nebo Čínská nabíječka končí na 4,20V.

Jinak to baterie ničí a taky si dávej pozor na pod vybití. Pokud je vysaješ moc tak končí a už je nenabiješ  :(

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce do Českého Švýcarska do skal a nechce se tlačit v halde turistů, ať si zajede do obce Tisá. Nenáročná trasa s krásnými výhledy. My tam byli poprvé a určitě ne naposledy. :roker

Ideální pro děti, ve skalách je mnoho různých průchodů a zákoutí. To děti spolehlivě zabaví. 

20180708_183004.jpg

20180708_103708.jpg

20180708_182907.jpg

20180708_181937.jpg

20180708_112517.jpg

20180708_101401.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsem prožil celé svoje mládí a ty "Šutry" mě přivedly k lezení takže v hromadě vrcholových knížek lze nalézt moje iniciály. Jen kousek od Tiských stěn je také krásné pokoukání a procházka.Obec se jmenuje Ostrov a po tzv. "Pašerácké" je to velmi pěkná procházka. A jen cca 20 km po silnici nebo tak dvě hodiny pěšky po červené značce je další nádherné skalní město - Hřensko - s už notoricky známou "Pravčickou bránou".

Milane - pěkné fotky dík. Vrátil jsi mě tak o 30 let zpátky.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes volno, ráno jsem se hrabal v NTB. Pak jsem řešil nějaké obchodní telefony jeden byl zvlášť výživný. Po obědě jsem byl u našich pomoct starouškům přestěhovat nábytek po malování pak to tam začalo smrdět prací tak jsem se vytratil abych se vrátil až k večeři. Mezitím jsem vyexpedoval jednu minizakázku. No takový vcelku pohodový den. Zítra jdu na školení a zkoušky na radiostanice kvůli práci. Zajímavý je že u DPP jsme měli školení na radiostanice 3 pracovní dny a 4 jsme skládali zkoušky a tady je začátek v 8,30 a konec ve 14 . Ve středu pro změnu školení a zkoušky z dopravního řádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se praštil přes kapsu a vyměnil Yuki Matrix 125 za Suzuki Burgman 400. Bába se furt chtěla vozit, ale to bysme tu stopětadvácu ve dvou brzo zhuntovali. :roker

5947700.jpg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak dnes jsem byl vypsaný na školení radiooperátorů takže jsem se byl školit. Zítra mám školení abych mohl řídit na letišti.  Po obědě mi ČP dovezla balíček objednal jsem si nový patlafoun.  Rozbalil jsem ho a v krabici chybí baterka od 14 hodin jsem se snažil do tý zas....ý firmy dovolat a do 20 mi to nikdo nezvedl. Na mejla taky nikdo nereagoval tak se tam zítra cestou z práce musím vypravit jen mám trochu obavy aby mě z tama nevedli četníci v železech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Vena garážmistr napsal:

No tak dnes jsem byl vypsaný na školení radiooperátorů takže jsem se byl školit. Zítra mám školení abych mohl řídit na letišti.  Po obědě mi ČP dovezla balíček objednal jsem si nový patlafoun.  Rozbalil jsem ho a v krabici chybí baterka od 14 hodin jsem se snažil do tý zas....ý firmy dovolat a do 20 mi to nikdo nezvedl. Na mejla taky nikdo nereagoval tak se tam zítra cestou z práce musím vypravit jen mám trochu obavy aby mě z tama nevedli četníci v železech.

Že  by nějaký noname obchod?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...