Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Včera k večeři pár hovězích hambáčů, dneska na uzobávání asi kilčo roastbeefu a k večeři kuřátko na grilíku :D:aut

 

IMG_20180623_182112.jpg

IMG_20180623_171425-01.jpeg

IMG_20180623_170538-01.jpeg

IMG_20180623_182106.jpg

IMG_20180622_185045.jpg

IMG_20180622_182345.jpg

IMG_20180621_194312.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zeleny si mohl klidne vynechat- a nema tohle bejt v kulinarskem koutku ??

jinac k tematu: ja dnes pracovne dohanel resty z tydne - to je tak kdyz si vezmete dovolenou cely tyden a oni vas ve ctrvrtek odvolaj - takze to honite i o vikendech
a jako bonus v posledni hospode meli rekonstrukci a mely tam cele vycepni zarizeni vyhozene na chodbe -
sakra kdyby to nebyl chladak na 4 pipy a nebyl tam majitel uz to mam nalozeno v aute a s biogonem a stenatkem (samo ze zakoupena Holba) se mi to vali na altanu na kuchynske desce :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macocha je pekna
byl sem tam 2x na skonim vylete


nejvetsi prdel byla ze jsme se kvuli rodine prestehovali z jizni moravy na severni  to jsem tam byl poprve asi v 1 tride na skolnim vylete  (az od Jeseniku)
podruhe jsem tam byl ve 2 tride - a to jsme se zase prestehovali zpatky na jizni moravu (kyjov)
kde jsem se narodil a vlastne i vyrustal

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, MilanF1 napsal:

Montérky a nářadí není problém, ale chybí ruce. Už se pracuje 4 roky a pořád to není hotové ... ještě tak rok. :D

To znám, montérky a nářadí je to poslední co kdy chybí, pokaždé když se má něco dělat tak chybí ty figurky které se do montérek navlékají. Je fakt že na mém nebo okolo mého baráku to není takový problém protože s kamarády si dokážeme helfnout na revanš. Horší je to když se má něco dělat u našich tatík celý život dělal na údrždě nejdřív kotelny v ČKD  ( energetické zázemí fabriky) a před důchodem v senátu na údržbě areálu. Takže takový ten klasický Ferda mravenec ovládající devatero řemesel  od instalateřiny přes topenařinu k elektrikařině a koneckonců i tu zedničinu a základy truhlařiny zvládá bohužel věk nezastaví a síly i zdravý mu ubývají takže to co jsme před pár roky dokázali dělat samy dva takříkajíc rovným dílem tak dnes je to spíš tak že tatík mistruje a dohlíží a já musím zvládnout práci fachmana i učedníka naráz.  Jo díky tomu se ze mě taky stává Ferda mravenec ale bohužel tatík nemá rád když mu s prací okolo nebo na baráku pomáhají " cizí " ruce. Zeťáky má na ho.no jeden byl nepoužitelnej i když byl zdráv protože jeho lenora dosahovala takových rozměrů že když měl pomoct s uklízením uhlí tak dokázal než naložil tři kolečka zlomit dvě lopaty při nějakém kopání na tři  rány přerazit násadu u krumpáče atd. no zkrátka dělal ze sebe magora aby mu nikdo nesvěřil žádné nářadí no teď je vážně nemocný což ho z prací vysvobodilo, druhej to je bejvalej policajt ( místní prominou) levej jak turecká šavle a hlavně netahavej od přírody a věčně unavenej  jeho dokáže unavit i 20 km za volantem. No a poslední aspirant na práci je brácha tak ten se snaží akorát je složité hledat společné termíny nějakou odbornější práci mu sice taky nejde delegovat protože on pro změnu tvrdí udělám co chceš ale nechtěj abych u toho musel přemýšlet proč a jak se to dělá takže to je přines ,podej ,přidrž ale aspoň se snaží.

A pak se mi někteří diví že jsme furt v luftu anebo že jsou dny kdy jdu spát ještě před večerníčkem. Ale fakt toho mám kolikrát jak švestek zvládat svoji práci, práci na dílně okolo mojeho baráku, pomoc okolo baráku u našich a v neposlední řadě pomoc rodičům jako že tu odvézt na nákup, doktorovy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MilanF1 napsal:

Montérky a nářadí není problém, ale chybí ruce. Už se pracuje 4 roky a pořád to není hotové ... ještě tak rok. :D

Koukám, že to máš v plánu na jednu pětiletku. :D To víš, že jo. Jedný stavby jsem se včera nezúčastnil a pojedu na jinou. :P:D

před 9 hodinami, Lihous napsal:

Po praci se jen tak projet do Chlumce .... na jednom z tamnich parkovist sala P308 dvoubarevna .... neni to nekoho z klubu - opakovane ji tam potkavame.
Jeje koukam ze jsem to dal  dualne :)


 

Včera jsem si ji tam blejsknul. O pár příspěvků zpět máš fotku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend stráven v Praze na Ládví. Dcerka tam koupila byt takže především obhlídka co vše bude chtít rekosntrukci a při té příležitosti sundány tapety ze všech stěn. Naštěstí to je jen 2KK :)

Jádro naštěstí zděné ze starých silkátů - jen oloupeme dlaždice, vyhodíme stávající zařízení a můžou se tvořit nové rozvody vody s elektřinou a obkládat a dláždit.

Větší mazec bude elektrika - celá v hliníku a ještě k tomu stav samotných zásuvek a některých drátů tristní. A samozřejmě umístění zásuvek prý nevyhovuje. Takže komplet celá nová. Holt sousedi budou mít velkou radost - koncert pro vrtací kladivo a rozbrusku.

Myslím, že mám na prázdniny o zábavu postaráno :(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem začal finalizovat skříňky do mého karavánku, z 8 skříněk  jsem na rámy přišrouboval u 4 překližková dna a boky a zpasoval víka, na kterých bude lůžko jako hrom. , ty větší, další 4 menší ještě zbývají. Trošku byl problém s rozměrovou nepřesností z laťek šroubovaných rámů, takže jsem musel řádit místy s hoblíkem a vibrační bruskou, šlo sice jen o milimetry, ale nutné to bylo. Přímo na rámech se to nepoznalo, až teprve, když se přiložila překližky na dna a boky. Fotky dám, až to bude všechno. Za týden začíná dovolená a hotovo nemám, ještě tak 20% ze všeho toho zbývá udělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dopoledne ke strejcovi pro lednici kterou jejich zeťák provozoval v době kdy vegetoval na ubytovně a teď se jí chtěl zbavit. Našim jsem ji nastěhoval do komory. No a při té příležitosti jsem si přivezl motorovou pilu. OleoMac 940  jestli chci ať si jí vezmu že by jí stejně vyhodili že nefunguje.  Doma jsem vyndal svíčku vrazil jsem tam jinou a pila vrčí ještě teda bude potřebovat trochu péče vyčistit hlavně vylít z ní ten stoletý benzín a zkusit propláchnout nádrž a karburaci. A pokud bude fungovat tak bude nejspíš k mání. No a pak jsem se tak nějak proflákal nedělí tak jako že trochu relaxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...