Přejít na obsah
Marcel00

Co jste dnes udelali...

Recommended Posts

Tak já jsem se dneska trošku protáhnul ráno s tatíkem uklidit 21 metráků uhlí to aby až se zima zeptá jsme mohli říct že jsme se neflákali. Pak tu byl brácha tak jsme poklábosili . Odpoledne mi kamarád přivezl nějaký ND z Kocbeře . A já jsem mu na oplátku jel pomoct rozhýbat traktor no neuspěli jsme tak jsme usoudili že dlouhodobým odstavením se startér odporoučel do věčných lovišť takže jsme ho demontovali a zítra ho kámoš odveze k elektrikáři jestli ho dokáže repasovat. Ale kdyby to někdo nevěděl tak mám dovolenou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsem objednal a včera mi přišel balíček,dneska jsem asi tak na dvě hodiny doma vyzkoušel,vypadá to ,že funguje ,máte to taky někdo? 

20180619_155514.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Njn tak sem se zas hovno dozvěděl :D

v každým případě jsem si to vyzkoušel a chladí to příjemně když  do zásobníku dáš kostky ledu :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 12 minutami, minimaxa napsal:

Já si ale nevymýšlím ;)

Koukej, tady s tím nabíjí notebook :D

Prd, to má takovej výkon že na to síť nestačí, musí se to přikrmovat z baterky notebooku

před 8 minutami, vendelinek napsal:

Njn tak sem se zas hovno dozvěděl :D

v každým případě jsem si to vyzkoušel a chladí to příjemně když  do zásobníku dáš kostky ledu :P

Jo kostky ledu, hmm, tak to je hustý :D A to za to chtějí litr, jo? No to je masakr, větrák z PC za 30,- kč a plastová krabice s ledem :D, jo pravda, pěkně to svítí :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se