Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

@Radek Hurvajz Ty neumíš počítat psal 12 v autě a 4 má přeci nasazené na autě !!!  :D  Já jen vysvětloval na co je má :aut

Na autě má zrovna Hankooky - tedy asi ty na srazy :mrk  a  ještě je nestihl sundat :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Ferrari Dino 206 nebo 246. Tedy šestiválec 2.0 nebo 2.4 litru. 

Enzovi se toto auto nelíbilo, tedy spíše motorizace (nebyl tam 12 valec :D), proto se jmenuje Dino a všechny loga jsou Dino a ne Ferrari. :D

Tohle Ferrari se mi moc líbí, má krásný design. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl ranní krátkou do 12. A parťáček měl požádal jestli bych mohl zajít za technikem který má na starosti autobusy. Protože na tej přidelenej plečce začala zlobit elektrika. Parťák byl za elektrikářem a ten řekl že už se v tom hrabal dva dny a nepřišel na to odkud se ta chyba bere že se zkrátka musí ta chyba " přivodit " a pak v té chybě mrtvý autobus přitáhnout na tyči aby on mohl měřit a zkoumat co nefunguje. Tak s tím jsem teda šel za tím technikem jestli by to bylo možný zařídit aby manipulační parta ten bus když budeme žádat výměnu na tento problém dostala befel to zapřáhnout a bylo mi řečeno že jim to nařizovat nemůže. Protože je jich málo maj moc práce a je potřeba aby se autobusy točily a ne aby se vozili na tyči.  No jsem zvědavý jestli to někdy opraví 5.6 to má jít na STK pravděpodobně na poslední v životě protože první registrace byla 12.2001 a bus už teď jezdí jen díky tomu že před asi 5 lety se dělala dost rozsáhlá oprava rámu a náprav a také  výměna motoru a převodovky takže ten bus byl v podstatě postavený skoro nový.  Když jsem to parťákovi volal tak moc nadšeně nezněl no je fakt že dvakrát nadšený není hlavně z toho že končím k poslednímu červnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dmes jsem vypravil synka k ustni maturite a ted jsem nervoznejsi nez on jak dopadne!:myslim

Tak uz doplnuju: Rustina za jednaaaa i s gulatou peciatkou jak Zlata bulla sicilska!

20180522_093958.jpg

 

ODMATUROVANO, 4X ZA JEDNA A JESTE 2X SLOVENSKA STATNICE Z RUSTINY!!!

:D

Upraveno uživatelem pesastor
Nejvetsi den v zivote meho 20-ti leteho syna!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bylo volno. Už delší dobu jsem si sliboval že pokročím s Cé dvojkou. Tak   jsem se s ní po obědě zavřel v garáži a zafolioval  jsem zadní boční okna a zadní okno. Fotky budou někdy koncem týdne v jejím vlákně.  Před obědem jsem douklidil v 807 včera jsem s ní byl na myčce protože OÚ už zakázal mytí aut, napouštění bazénů a zalévání trávníků z vodovodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...