Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

tak Veno taky gratulace
jinak ja rano mensi nakup
odpolko prochazka - a v mezicasech uprava osvetleni v domacnosti - puvodni zarovkove svetla vymeneny za LEDky
decak 18W zapustny LED panel do puvodniho "dreveneho" svetla
tchyna veget - taky 18W panel - jen s flexa tuningem
na chodbe uz asi 2 mesice mam 12W ale kvuli spatnemu tvaru svetla ten LED pasek nedrzel - takze pasek sem nastrihal na stejne segmenty a ty nalepil na plochu svetla
a zitra me ceka uprava svetla v obyvaku kde mam 24W LED pasek
 na ukazku chodbove svetlo - ted koukam ze ty pasky nejsou ani poradne vycentrovane :mad:5ab6a2f6e7431_20180324_2010121.thumb.jpg.ebd11f9e43fb0bc50e87a840da32f6f7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno koukání na formuli. Pak nacpat do pesana prášky a odvoz dcery do HK na rande. Debordelizace a očista karavanu vapkou - příprava pro zájemce. Pak předváděčka karavanu. Odpoledne návštěva Obi a Hornbachu plus odvoz potomka domů. No teď už snad bude volno....... Vlastně ještě "večeře a medikamenty" pro Elvise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casne z rana i diky te blbosti "letniho" casu odjezd do Brna - tam klasika dobra kava posezeni poklaboseni s kolegama prochazka po parku pod tamnim hradem - mimochodem tamni dlazba klouze i za sucha :)
A pak presun zpet domu ..... a odpoledne dospavani toho co jsem nestihl z rana  :(
Boze uz aby tu blbost s casemzrusili !!!
Zase nastava cas.usek kdy nebudu stihat vubec nic  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lihous napsal:

Casne z rana i diky te blbosti "letniho" casu odjezd do Brna - tam klasika dobra kava posezeni poklaboseni s kolegama prochazka po parku pod tamnim hradem - mimochodem tamni dlazba klouze i za sucha :)
A pak presun zpet domu ..... a odpoledne dospavani toho co jsem nestihl z rana  :(
Boze uz aby tu blbost s casemzrusili !!!
Zase nastava cas.usek kdy nebudu stihat vubec nic  :D

Hele já myslím že je jedno jestli je letní nebo zimní čas. Pravdou je že nějak neřeším jestli je ráno odpoledne nebo večer je třeba něco  udělat tak to udělám tuhle jsem kamarádce měnil olej v  motoru ve dvě hodiny v noci když jsem došel  z práce aby mohla " ráno" frčet  za svejma povinostma.   Ale jsou dny kdy bych potřeboval 48 hodin abych to vše stíhal a pak jsou dny kdy je těch 24 neskutečně dlouhých.  Ale vše je to o umění plánování času což je fakt umění a kdo to zvládne má vystaráno.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sic pravdu mate ale dlouhodobe mam v lete s touto neuveritelne stupidni hlouposti problem ne tim ze mam malo spanku ale proste jsem v kat."stale nestiham"

predela se to na klasicky zimni a mam klid - asi budu jinej :D
A budu muset verit ze kdyz nejaky novinar rekne ze to je spravne tak masa ovci za be ci ANOOO je to sparavne .... ;)

Pro lidi co vstavaji v 10 a dele to fakt nic neznamena ale pro lidicky bez kterych by ten nas absurdistan nefungoval to je cca ve 4 nekteri uz ve 3 tak s posunem to dava jeste vetsi grady ale jak rikam
Povzdechl jsem si a to je tak vse nejeden argument bude zaznivat "muzu byt dele v lete venku treba pri grilovani" :myslim mysleno ze je vice svetla  :mrk
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jakože den " BLBEC " ale na 100%.  Začátek byl už včera navečer kdy jsem si nastavil budík o hodinu později než jsem měl takže ráno místo klídku a pohody během 40 minut snídaně oblíknutí a 28 km do práce naštěstí jsem stihnul svoje " číslo " i když mi to výpravčí podržela . Výjezd s přiděleným cizím busem protože náš je odstaven ( nejsou ND) bus se chvilku tvářil že bude vše v pohodě po cca hodině přestal topit vepředu u řidiče vzadu u cestujících bylo na trenýrky , takže jsem od 6 do 10 jezdil v bundě a měl jsem pocit že jezdím na motorce když jsem volal o výměnu tak mi garážmistr řekl že bohužel nemá ani kolo který by mi poslal. A celý den ve zpoždění no byl jsem rád že jsem z toho v 15.10 slez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes navzdory lapåliím s nemocným pesanem, vynikající pondělí. Ráno u snídaně kontrola tiketu Sportky... hurá, výhra! Pak pohodové odvezení potomka do "kybernetické" střední školy. Následovně vyřešení problému v Koněpůlkách via RDP. Třešničkou na dortu získání CB Midland Alan 100+ ,  CB Elix Giant,  3 kusy no name PMR ruček a jedna extra Baofeng. Stálo mě to jen jeden nepotřebný desktop a tablet. Takových pondělků bych si přál víc. Jo, zapomněl jsem vyzdvihnout ten pocit z dobře vykonané práce. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes since 07:30 to 15:30 "spč" (=standartní pracovní činnost), v podstatě klasický den elektrikáře... volty, ampéry, sem tam nějaký ten Coulomb, případně Farraday. K tomu neurčitý počet čínských a japonských zero/one, většinou hexadecimálních. Odpoledne s retrívrem ve Vysoké nad Labem u veťáka. K večeru na QTH Stěžírky zkouška PMR direct Sedlice, Třebechovice a Chrudim. Dobře "projebané" úterý. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎26‎. ‎3‎. ‎2018 at 22:32, Zodiak napsal:

Dnes navzdory lapåliím s nemocným pesanem, vynikající pondělí. Ráno u snídaně kontrola tiketu Sportky... hurá, výhra! Pak pohodové odvezení potomka do "kybernetické" střední školy. Následovně vyřešení problému v Koněpůlkách via RDP. Třešničkou na dortu získání CB Midland Alan 100+ ,  CB Elix Giant,  3 kusy no name PMR ruček a jedna extra Baofeng. Stálo mě to jen jeden nepotřebný desktop a tablet. Takových pondělků bych si přál víc. Jo, zapomněl jsem vyzdvihnout ten pocit z dobře vykonané práce. :)

tak vyhraje ve sportce a ještě se tím chlubí a nepustí ani kačku:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2018 at 9:22, radim.1008 napsal:

Beztak vyhrál pátou. :D jinak jeho slovník je na dešifrovací tabulku. :D

Tvl, cbčkáři, co začínali v roce1995 by se ti vysmáli. A padesátníci, jako já, co umí morseovku nazpaměť, jakbysmet. :D

http://morseovka.pitevna.cz/alkoholicka-morseova-abeceda/

Nejvíc těch pravých raioamatérů bylo právě ze Žamberka, Ústí, šíty, Lanškroun. Já, ač Hanák lobuju za Malé ústí. Tam je krásně, ale bohužel tam už nikdy nebudu bydlet.

 

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...