Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Venku asi 1000 pod nulou.., tak sem klekla a vydrhla kartáčema podlahy v koupelnách a kuchyních a skříňky a poličky a .. a asi mi upadnou ručičky.... :) Ale bílá je zase bílá.. :) strašný jak nestačí "jen vytřít".... zejtra budu natírat primalexem takový ty fleky..., prostě to vymaluju celý... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po konzultaci doma s tim zdrojem to dopadlo tak,že jsem objednávku zrušil :D 

Chtěl jsem to hlavně proto že nevím jak je stará baterka v autě a teď hlaseji docela mrazy 

Prozatím to v mínus 10ti chytá dobře,dneska a zítra to má jít ještě níž ,tak uvidim 

Nechám zatím baterku dokud bude točit,kabely v autě  mám a až to bude akutní tak koupím novou ,cenově to vyjde +- na stejno a bude klid 

V nejnutnější případě mám i nabíječku přes mrazy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nic, ja som volakedy skladal obyvackovu zostavu a chybala jedna doska, tak som to nemohol zlozit, tak som to v obchode reklamoval, po mesiaci poslali novu dosku, samozrejme, ze inu nez som potreboval, tak som cakal skoro dalsi mesiac a ako keby toho nebolo malo, tak stol bol inej farby, nez na krabici, kupil som slivku, na krabici bola slivka a vo vnutry ceresna. 2 mesiace mi trvalo, kym som dokoncil obyvacku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnej jsem byl splnit občanskou povinnost, šel jsem darovat krevní plazmu. Všechno v pohodě, až na tu maličkost, že mi povolilo škrtidlo a já si "pokrámoval" gatě. Sestřička, co mě "vopíchala", mimochodem sousedka od nás z vesnice na mě nevěřícně kouká a říká: "Teda na to, že jste u nás už po stopadesáté osmé, jste se pokecal hůř, než ti kdo jsou u nás poprvé"..... Holt asi blbej tlak. Tak jsem šel přes fakultní nemocnici na parkoviště k autu s gatěma jak pracovník na jatkách. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2018 at 10:10, vendelinek napsal:

Tak po konzultaci doma s tim zdrojem to dopadlo tak,že jsem objednávku zrušil :D 

Prozatím to v mínus 10ti chytá dobře,dneska a zítra to má jít ještě níž ,tak uvidím 

Dneska ráno v 6°° hod bylo -18°C, při odchodu z práce jsem čekal že půjdu pěšourem a "vono to chytlo na otočku " 

Takže s novou baterií asi fakt chvátat nemusím,ale mrazum ještě neodzvonilo,nechám se ještě překvapit zítra a pozítří,má to jít ještě o něco níž 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsme se s manželkou vrátili z očního. Měl jsem obavu, aby neprokoukla, je to dobrý, vypadá furt stejně a nezdá se, že by zase ona mě  nepoznávala. Asi před pěti lety jsem tam byl sám, a co čert nechtěl, rozkapali mě oči kvůli kontrole sítnice. Můžu vám říc, že jsem dvě hodiny po vyšetření zůstal sedět v čekárně, protože jsem nic neviděl. Ani jsem nemohl nikomu zavolat, protože jsem nerozpoznal na founu jediný písmeko. Dokonce jsem nemohl jít ani pěšmo třeba na městskou, bál jsem se, že bych si někde o něco rozbil hubu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...