Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Koupil fousatýho imigranta......

Já upekl manželce prasečí koleno k narozeninám a pak si pustil v tv olympiádu: 

No, ale jestli jsem místo prasokolena spíš neměl upíct králíka.....

20180211_110306.jpg

20180211_144448.jpg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dneska přišli o Picasso :( (jezdila s ním dcera) . Když jsem odjížděl ze Střešovický nemocnice z kontroly , tak mi dcera volá , že jí na Jirenský křižovatce nedala paní přednost a že auto nepojede , tak otáčím auto a jedu tam . Naštěstí je holka v pořádku , nikomu se nic nestalo , odnesly to jenom plechy , policajti už byli pryč , když jsme s manželkou přijeli , stačilo jenom obvolat pojišťovnu a zajistit odtah na Mělník do práce . Takovej den blbec , ale mohlo být hůř . Teď už jenom vybrat nástupce Citrona (dle mýho soudu už se nevyplatí opravovat), přemejšlím nad 307 1.6hdi , protože holka teď jezdí do práce do Úval a ta nafta by nemusela při těch kilometrech být špatná ...

20180215_115229.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta dalsi pokud se nepletu na Nehvizdy je jeste luxusnejsi od dalnice zadny pripojovaci pruh ....
A obracene od Nehvizd kdyz odbocim na dalnici tak tam maji obracene prednost!!!
Je to logicke reseni ale logictejsi by byl kruhak mista tam maji dost .... pro "obje" krizovatky ale pisu nevim zda si toto misto "nepletu" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo , ten Roomster dopadl o hodně hůř , ale na Citronu spousta věcí na tý fotce není vidět , hlavně celá chladičová stěna je napasovaná na motor a bude nejspíš v háji i nápravnice a na zemi byl i olej , asi z převodovky  , to uvidím , až se na to kluci kouknou . Křižovatka je opravdu zakletá , hlavně , že všude cpou kruháče , tady by nebyl špatnej (i když kruháče moc nemusím)

Holka byla jenom trochu v šoku (přeci jenom to byla její první rána) , ale jev cajku . Lepší auto na šrot , než holka v nemocnici ...

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...