Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Netuším. Přišli s tím sousedé od vedle, že to chtějí pročistit a jelikož byl ten topol skloněný na garáže, tak jsem dělal mimo jiné i odborný dozor :D  Akorát že teď, jak se to vyčistilo (mimochodem, šípek je největší svinstvo :grr) to bude chtít udělat fasádu na garáži i z boku :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sme dali s manželkou výletik do Technického muzea Tatra v Koprivnici. Fotky dodám neskôr, super exponáty, vždy som túžil vidieť Tatru "kolem sveta " na zivo, mal som model kovový, dakar, kolem sveta a hasičský špeciál ( všetko T 815), a teraz sa mi to splnilo. Zopár suvenírov som nakúpil, tak už len Sochsau Peugeot ....

Tatra museum_018.jpg

Tatra museum_022.jpg

Tatra museum_040.jpg

Tatra museum_044.jpg

Tatra museum_047.jpg

Tatra museum_056.jpg

Tatra museum_061.jpg

Tatra museum_073.jpg

Tatra museum_090.jpg

Tatra museum_091.jpg

Tatra museum_093.jpg

Tatra museum_106.jpg

Tatra museum_127.jpg

Tatra museum_128.jpg

Tatra museum_173.jpg

Tatra museum_182.jpg

Tatra museum_222.jpg

Tatra museum_228.jpg

Tatra museum_229.jpg

Tatra museum_247.jpg

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Doplnenie fotiek, nieco malo z odfotenych modelov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak navnadil jsi mě. Slibuju si už strašně dlouho že se do toho ráje pro velký malý kluky vypravím ale pořád to nějak nevychází. Snad příští rok .

 Dnes jsem měl volno dopoledne jsem zprovoznil nové připojení internetu jedu teď na O2 , A po obědě nastala tak trochu smršť už pár týdnů se mi v garáži válel nový naviják se vzduchovou hadicí a další komponenty takže jsem dnes zbastlil držák toho navijáku a odlučovače vody s přimazávačem a zapojil jsem to ke kompresoru. Pak jsem namontoval nové palivové čerpadlo do Punťáka a po asi 4 týdnech jsem Punťáka probral z kómatu. Mezi tím jsem zastrčil 807 do garáže a opravil jsem upadlý klakson. A po večeři jsem zprovoznil nový internet u našich.  A teď odpočívám, ještě jsem měl sice jít na sraz spolužáků ze ZŠ ale nějak se mi tam nechce. Tak mrknu co běží v bedně a půjdu do peří mám toho za celý den jak švestek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do koprivnice sem kdysi jel s nejakym skolim vyletem ale to je uz let
PS: Veno a povedlo se co si potreboval ??

jinac dnes sem krome prace neudelal nic - no teda neco malo jo - planuju opravit asi 4 roky nepouzivanou stojanovou halogenovou lampu - do obyvaku - zjistil jsem ze peclive ulozene sklo z horniho svitidla spadlo v garazi na zem a je na 3 kusy - takze lampa muze jit do srotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime dá se říct že dost podobně. Každá garáž má trochu jiný režim tohle video je z Kačerova což je " nejmladší " garáž a oproti naší Klíčovské mají jiný systém odstavování vozů. Protože mají dost členitý terén tak vozy patří na tu kterou plochu a do řady se couvají u nás se vozy do řady zajíždí popředu a při výjezdu se z řady vycouvává a každý vůz má své místo podepsané na " podlaze" plochy a u nás jsou WIFIny  (slouží k nahrávání informací do Mypolu což je počítač kterým se ovládají ty cedule kde je napsaná linka a konečná stanice hlášení zastávek označovače jízdenek atd.)  na ploše a na hale mezi vozama kdežto na Kačáku mají WIFInu jen u pumpy a v myčáku.  U nás máme otevřenou plochu pro dlouhé vozy a většina krátkých parkuje na hale.

Lukáši mytí busu povinné není a velká většina lidí pozná Klíčovské busy bezpečně podle toho jak jsou špinavé protože naše stařičká myčka víc nefunguje než funguje. A třeba náš bus smíme mýt jen my ( já + parťák) a manipulační řidiči protože do něj teče střechou a na boku nad řidičem takže náš bus se meje tak jako že rychlý vlet do myčáku a zastavení až přední nápravou na úrovni kartáčů a po jejich roztočení rychlejší projetí aby se na předek vozu nedostalo moc vody. A ten neumytý pruh na zadku vozů není z neseřízené myčky ale z nedočkavosti řidičů kteří nepočkají až ty dva kartáče ten zadek umyjou ale počkají až přeběhne jeden a to stačí. Povinné je jen luxování vnitřku busu jednou za 3 dny při zatažení vozu po směně do garáže.  Takhle to funguje u DP u menších nebo jiných dopravců to je většinou tak že chlapy šmudlaj vozy na konečných koštětem a kýblem vody protože se na garáž kde mají myčku dostanou jednou za čas.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...