Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

co jsem dnes udelal ? ono to bylo teda uz po pulnoci ale jeste za tmy :D
nebezpecne jsem predjl nasledne vybrzdil auto a zapnul mu zadni mlhovky v domeni ze pochopi ze LED denni sviceni neni urceno pro jizdu mezi mesty na silnici prvni tridy
bohuzel majitel vozidla moji vyzvu nepochopil a pokracoval dal 🙈  ( jednalo se o cerveny <!> megane s prazskou SPZ )
o hodinu pozdeji sem podobnou situaci praktikoval u modre Fabie III kde majitel teda mel zapnute jen predni mlhovky - ty nasledne vypnul ale tlumene nezapnul - asi je tam nemel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se vyvztekal. Měnil jsem olej, olejový a vzduchový ftr na synovo C4 1,6HDi 90. Vypouštěcí šroub prý na 17 nebo 19mm klíč-on je na imbus asi 12mm. Pro výměnu vzducháče sundat stěrače vymontovat plastovo gumový kryt mezi sklem a kapotou s odmontováním nádobky na brzdovou kapalinu. Docela opruz, tedy ten vzducháč a to jsou ještě horší  věci. Pak jsem si ještě z iXPéčka vyndal zednické cajky na zdění na pondělí do C5 a   cajky na omítky uklidil domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem dneska udělal 😉,dalo by se říct,co jsme dneska udělali

Dneska jsme oslavili zítřejší dcery narozeniny,pozvala nás celou rodinku do restaurace na Horní Paseky Restaurace na vršku a musím říct,že jsme si to všichni dobře užili a dobře se najedli,vařeji tady moc dobře,já jsem si třeba dál "zlomenou lyži" s hranolkama,ani sem to nemohl dojíst,porce mají fakt pořádný 😉

Dneska už nejim a zejtra budu trávit jak anakonda 😀

IMG-20230318-WA0014.jpg

IMG-20230318-WA0001.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycisteni klimatizace na nasem auticku - zacala celkem nedobre smrdet :(

A stejne jako vcera odpoledne v prirode - vcera jsem si hrabnul po zime na dno - dal jsem si "vyhlidku Konicek" z Pekla po zlute ja myslel ze tam nedojdu.
A dnes klasiku kazdorocni navstevu na Vrazbe nedaleko Velichovek.
No a cetou jsem zkousel a seznamoval jsem se s Sony RX10 III ale popravde jsem trosku na rozpacich fotky celkem Ok ale videa spis zklamani cekal jsem asi trosku lepsi vysledky.

DSC01982.JPG

DSC01994.JPG

DSC01168.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se budu "dovolenkovat".

Za chvíli povezu Helu do Brna na poslední zkoušky do školy ve škole, kam začala chodit před kovidem. Ne, že by tam neuměla dojet sama, ale od 2.2. do neděle byla marod, tak mi přijde možnost odvozu vhodná, kór když bychom meli odpoledne stihnout třídní schůzky u mladýho ve škole - včera se chlubil, že patří mezi 10 studentů, kterým ve třičtvrtěletí nehrozí na "vízo" žádná kule. Vzhledem k tomu, že jich ve třídě je 30, vychází mi, že tedy 20ti "studentům" hrozí minimálně jedna kule, což je tedy - byť se jedná jen o konec čtvrtletí - výkon, který já z dob svého středního vzdělání nepamatuju (a to jsme teda taky nebyli luméni).

Večer ještě bude předtáborová schůzka v oddíle, kde už se Pavel zapojuje do vedení a tak kolem 22 hodiny čekám konec "dovolené"

No a zítra pracovně Ostrava a Havířov, domů se vrátím v pátek večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na Bookingu zarezervoval a v práci nahlásil dovolenou. Letos žádná slaná voda "jen" Jižní Morava. Je to lepší standard u vody. Ale pro mne důležité , že vypadnu z města (chalupu nemáme) a beru s sebou nějaké čtení a RC výbavu. Takže já očekávám 🥃,  pohodu a od 🦴 klid - má to se sluneční terasou 😉 .

EDIT: Kuchyňský kout se bude využívat pouze na vaření kávy, jinak restaurace. I 🦴 má dovolenou, takže žádné vaření či ohřívání. Navíc ....  kolik toho Kůstka sní a vypije 😂

obrazek.thumb.png.4b7d3b375b865ba9f7cbb9a5748a38b5.pngobrazek.thumb.png.037beee7942d890292fd063760e62bff.png

 

obrazek.thumb.png.94b4b047c209c0126f4e36ffd535c77e.png

 

Upraveno uživatelem Klemoň
přidáno foto ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ale problém s Kůstkou. Tu na dovolenou do hor nedostanu. Jak tam není voda a 30+ tak tam nejede a přitom co máme krásné krajiny . . .   Jednou, slovy jednou jsem ji dostal na Šumavu a to tam byl i bazén a vícekrát ne :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...