Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Zmätený by z toho bol aj major Terazky. Na rôznych stránkach sa tvrdí, že sa narodila v Bílovci, dokonca tam chodila aj do ZŠ a na gymnázium, ale bývala v blízkom Fulneku, kde začala v miestnom tenisovom klube s tenisom. Keďže vo Fulneku vyrástla, tak sa tam cíti doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá sa, že pôrodnica bola práve v Bílovci. Po pôrode sa mamička Kvitová vrátila s dcérkou do Fulneku, kde žili. Ale ako miesto narodenia sa najčastejšie uvádza Bílovec, hoci tam Petra ako novorodenec pobudla tak 3 dni. Ale Bílovec má asi zapísaný v dokladoch. Ako rodisko, teda kde matka bývala, je skutočne Fulnek. Do Bílovca si len odskočila porodiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to má podobně jako já s Táborem. Byť už v té době máti bydlela v Kralupech nad Vltavou, tak já se klubal na svět právě když byla na návštěvě u své matky v Soběslavi. A odtud byla nejbližší porodnice v Táboře

P. S.

Pavel se narodil v sanitce před barákem a v rodném listě má i tak Motol, páč tam je porodnice a tam sanitka oba dva zavezla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 správných...a to jsem nebyl...🤪

A jinak od rána ošetřují poblijona ze školky,včera měli k jídlu borůvky,chleba s pomazánkou,čočku s vejcem a mlíko....

To sestavoval nějakej Němec...nebo nevím..už tam chybí jen zelí ...

Tak to ve dvě hodiny ráno vyhodil...neskutečný puch natravenyho mlíka...měl jsem co dělat abych mu nepřidal...a že mi žaludek asi třikrát zaklepal na krku🤮🤢

Ráno pak brigáda místo v 5 až v osm...protože nějaký dva kamionaci si museli líbat prdel v zatáčce a zkolabovala kolem toho doprava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...