Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

Tak jsem si chtěl vyměnit prasklé sklo na telefonu,když jsem to rozebral,po hodině titěrné práce abych nic nezlomil,nerozlamal...tak jsem si to shodil ze stolu rukávem mikiny😭🤣 bych si nafackoval...

Musel jsem si tedy koupit telefon nový...motorola g31 a kupodivu jsem spokojen...nechápu některé recenze na netu,co by chtěli od telefonu za 4k..😁

Ale starnu,už mě to s tou technikou nebaví jako dřív...🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je člověk čím dál víc "gramlavý". Také jsem takto opravoval utržený USB konektor u obstarožního  tabletu. Vše se povedlo, rozebraný chodil a po složení prasklo sklo. Tak šel do sběrného dvora 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš ještě dobrý, brejle jsou samozřejmost, samozřejmě nejsilnější, hodně světla a stejně se mi při pájení už klepou pastelky. Takže už se do nějakých miniatur radši nepouštím. Lepší už to nebude;)

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem nezkoušel :D  Původně jsem chtěl z Číny objednat normální brýle posunuté třeba o +1d, což by při mém cylindru byla super kombinace, nicméně i takovou čočku Číňan umí. Ale pak jsem objevil tohle, bylo to jednodušší, levnější a operativnější, a zatím mi to stačí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo dnes se moc nedarilo "ale" jinak bylo krasne :)

Dopoledne odvolit
pak na dilnu neb nam zase plave auticko a svete div se pred cca rokem vymenene rameno oba cepy .... a spodni cep Ko rameno z casti utrzene ..... ??
Tak zase starost + jak se v corone nejezdilo pomerne hodne sezrany vyfuk :( - jako bonus.

A prichazi odpoledne rikam si je pekne zajedu si neco natocit nafotit - bohuzel stejny napad na prochazku melo asi dalsich milion lidi .....
Na Sendrazi jsem nezaparkoval no a kdyz jsem zapadl z kopce na louce - vybroval jsem neuveritelnou frekvenci v Pekle take ne tolik lidi jsem tam nikdy nepotkal  -  no tak jsem se alespon projel .....
Snad v tydnu dopoledne bude lepe tak si to dam znovu ;)

Krasny vecer od sklenky bileho   :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem strávil pár hodin na vrakovišti. Sice jsem si říkal, že sklo stačilo na mojí 307, ale včera volal kamarád, že mu prasklo sklo na 206, takže jsem koupil strunu a řezal. Příště si asi koupím přípravek. Ještě jsme vzali nárazník na švagrovu 307, a já jsem si vzal nějaké drobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrat z hor...ráno s rodinou sebehnout 2,5km na parkoviste od ubytovani...nohy mám dřevěný ještě teď...celkem jsem to šel 2x dolů a 2x nahoru...převýšení 350m🤪 v popisu ubytování popsáno jako krásná procházka pro děti kolem potoka🤣 ještě včera to byla spíš dravá říčka,neskutečný hukot vody...dneska klidný horský potůček.

Poté přesun do Janských lazni na černou horu,kde byla mlha že by se dala krájet a pak zase lanovkou dolů a hurá na promenádu do restaurace biograf,na oběd.prekvapila příjemně i cena jídla,pak menší exkurze pro maminku po promenádě,kde se tam měsíc se synatorem čtyři měsíce "poflakujeme"

A pak tři hodiny v aute domu...

IMG_20230116_110157357.thumb.jpg.cf447400a7a327bd5090c3d08b7257f8.jpgIMG_20230116_102953793.thumb.jpg.38b95df284f3bfe75ef99967a185ac4c.jpgIMG_20230115_154710638.thumb.jpg.fec17b5dc7933e7f4aa55531a8802ac8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me potesilo PC a po aktualizaci nejde YT a mam chut za problem oznacit Edge ktery proste nemusim - odinstalovat prozatim nejde - hmm
Ovlivnene bylo i nastaveni na mys  .... Jo pokrok nejde zastavit.
Stejne to mam na MT  po jedne z mnoha aktualizaci je system tak uzasne nestabilni ze mam pocit - jako by me od Samsungu naseptaval - je to stare bez si poridit nase ToP za bezmala 30 .... :(

Jinak asi pohoda privezl jsem si 20ks 5l demizonku tak to jdu vyplachnout a naplnit letosni urodou v kapalnem stavu.

 

Vcera geo v praze - opet mame po vymene ramene auto jak si predstavuju.
Pak jsem odvezl nejakou techniku na servis do Choderad a jiz zminene demizonky z Kolina .... vse pri jedne ceste co vic si prat.

Cesty celkem v pohode az jsem se divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...