Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes jsem se pustil do ošetření spodní části kufru na pežotu :D začínaly tam bejt povrchový rezavý flíčky. Nebyla to žádná hloubková rez, al prostě jak to kamínky omlátily, tak to tam místama chytalo lišku. Co čekat od 34let starého auta :D vzal jsem to drátěnm kotoučem ve flexe a natřel brunoxem, ještě druhou vrstvu brunoxu a epoxidovou barvu a snad mě to už přežije :)

20220928_192021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera a dnes opět stráveno u počítadla počítáním výsledků pro klatovské závody pořádané ve Strakonicích 🙂 V noci a ráno navíc spadla nějaká voda na Šumavě a zde se to postupně projevilo taky. Suchá hráz už nebyla úplně suchá 😄 .

20221001_142717.thumb.jpg.decb23d513055c0478d2babc924383a5.jpg

20221002_133052.thumb.jpg.42c791e5be0842352f2d450fcf093f0f.jpg

20221002_152630.thumb.jpg.aafe51ad98a66d175d625e85ece2c7a0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delsi dobe zase tu :)

Dnes vcera i predevcirem v lese na houbach - dokonce se me tam povedlo zakufrovat - prestalo svitit slunicko a uz jsem sel na druhou stranu nez jsem mel v planu :)
Ac osocovana app mapy.cz pomohla v orientaci .... 
Tak jsem se nakonec neztratil ....

 

.trashed-1667235413-20221001_140534[1].jpg

20221001_144525[1].jpg

20221002_131145[1].jpg

20221001_144448[1].jpg

20221001_145912[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri prilezitosti navstevy Pl na nasi benzine kde jsem vybral hotovost v zlotych a prisel ac RB banka rika vsude na svete je vyber zadarmo - nebo tak nejak .... a prisle razem o 200Kc - vyber byl 200zl.
Vyjadreni banky je pro me usmevne pochopitelne a vlastne i pravdive ten kdo je troubou jsem ja.

Jelikoz se jedna o bankomat ktery ma "svuj" kurz a ja vyber uskutecnil stvrdil PIN kodem a tim padem souhlasil s podminkou daneho bankomatu 🤣😂🤣 je dal bezpredmetne cokoliv resit.
Proste jsem se chitit nechal do site a provozovatel dostal od meho uctu desatek.

A jaky ze to bankomat je ...?
Tak snad to pomuze dalsim .....

A pri cestach kolem Velichovek jsem potkal toto sic to nebylo v top stavu ale myslim si ze dnes uz zajimave zpestreni ...

20220912_133657[1].jpg

Laguna.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se pred par lety chytil na totez... DCC konverze me stala nemalo penez. Je na to potreba davat dost bacha. Delaj to i terminaly v obchodech/restauracich - ze ti nabidnou jejich kurz a kdyz si nedas bacha, uz v tom litas... A obcas o za tebe hezky odklikne obsluha a ty vidis jen finalni castku k placeni ve tve mene. Kdyz ti to nedojde, smula... obchodnik vydelal, jeho banka taky.

V zahranici jsem videl, ze to nabizelo konverzi a tlacitko na prijeti je zelene, odmitnuti cervene... psychologie je svine.

A v CR treba i Ceska sporitelna, kdyz do jejich bankomatu narves zahranicni kartu, tak ti nabidne bud DCC konverzi s jejich kurzem, nebo zaplatis 125,- Kc poplatek za vyber - a jinou volbu nemas. Takze se obezretnost vyplati obecne a za nevyhodnych podminek proste nevybirat.

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VojtouNerCZ, @Fruktis je pravda, že se dost divím, že ty ostatní dveře jsem při výběru trefil tak přesně, že výměna skoro nejde poznat . Když byly feldy ještě zánovní, tak se ta červená líbila, ale pak jsem byl rád za tu zelenou ( resp. smaragdovou - číslo 9595) ale kvalita dílů je k pláči. Pravý blatník mi napřed neseděl na některé šrouby a pak sice krásně lícoval s dveřmi, ale byl v kolizi s kapotou.... Levý byl na pohodu, ale u dveří je mezera jak ..... No zkrátka uvidíme jak dlouho ještě bude jezdit, ale má najeto jenom 130, ale tak kastle vypadala tak na mega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dave_k Ja samozrejme taky ale kdyz jede reklama na RB banku vsude zadarmo ..... v  celem svete ? Ano zadarmo ci tak nejak je reklama  - proc to nezkusit ze .....?
A hle zase jsem chytrejsi ne kazdy bankomat je bankomatem 😂

Jinak dnes jsem cestou do prhay na letiste zasnul na zhruba 59km D11 na prahu kamion "zavrel" RZS na svetlech a vesele zacal predjizdet - zda to byl cz ci pl ridic
netusim bylo to o par set metru predemnou v kazdem pripade prase.

Primo v praze me vytroubil trouba co od Letnan v pripojovacim pruhu aniz by se rozjel se dozadoval pusteni a stacilo jen slapnout na plyn mezeru mel na dva kamiony .....
Nevim ale nejak nam ti lide jsou nervozni az agresivni ....

Ale jedna fotka pro pobaveni ..... ikdyz je to prakticke.

 

20221004_085019.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno akce xD Čekám s mladým u zimáku v Poděbradech a sleduju, jak nějaký pán se pokouší startovat haťapkou nějaký paní naftovou Toyotu. Koukám koukám, najednou se z obou aut kouří, říkám si, co to hergot dělaj a najednou plameny a začaly hořet kabely xD Ten okolo běhal, nevěděl co s tím, kdybych tam nepřiběhl se sundanou mikinou, asi obě auta shoří xD Dal naopak kabely. No, jsem o mikinu lehčí a o dost nepěkně popálenou ruku bohatší. 

DSC_2957.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...